Pierwsze spotkanie Lokalnej Grupy Urbact

  • 02.12.2020, 13:00
  • Źródło: UM Malbork
Pierwsze spotkanie Lokalnej Grupy Urbact

Podziel się:

Oceń:

W piątek 27.11.2020 Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski zainaugurował prace Lokalnej Grupy Urbact.

 

Jest to inicjatywa dofinansowana w ramach projektu projektu pn. „KAIRÓS - Heritage as Urban regeneration” dofinansowanego z programu URBACT III 2014-2020, którego liderem jest miasto Mula w Hiszpanii, a jednym z partnerów - Miasto Malbork.
Celem przedsięwzięcia jest wzmocnienie dziedzictwa kulturowego miast historycznych poprzez opracowanie strategii rozwoju małych i średnich miast europejskich na rzecz integracji i spójności gospodarczej i społecznej oraz zrównoważonego rozwojowi. Pozostałymi partnerami projektu są: Belene (BG), Cesena (IT), Malbork (PL), Roskilde (DK), Heraklion (EL), Šibenik (HR), Ukmergè (LT).

W ramach realizacji projektu Lokalna Gupa Urbact, przy wsparciu eksperckim, będzie miała za zadanie opracować Zintegrowany Plan Działania, czyli ramy rozwoju strategicznego w obszarze dziedzictwa kulturowego. Projekt będzie realizowany w latach 2020-2022.

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe