PILNE: Zaginęła 17-letnia Natalia Olbrycka

  • 10.09.2020, 14:04
  • Jacek Trzosowski
PILNE: Zaginęła 17-letnia Natalia Olbrycka

Podziel się:

Oceń:

Komenda Powiatowa Policji w Malborku poszukuje zaginionej 17-letniej Natalii, która wyszła z domu 8 września 2020 roku i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 47 74 22 822 lub na adres email: [email protected]

Komenda Powiatowa Policji w Malborku prowadzi poszukiwania 17-letniej mieszkanki Starego Pola. Nastolatka Natalia Olbrycka we wtorek 8 września 2020 roku wyszła z domu około godziny 6.20 informując, że idzie do koleżanki, a następnie miała pojechać na praktyki szkolne do Malborka i wrócić do Starego Pola w godzinach wieczornych. 17-latka nie dotarła  do miejsca odbywania praktyk i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Rodzina nie ma z nią kontaktu.

Natalia ma 172 cm wzrostu, piwne oczy, włosy ciemne do ramion, szczupłą sylwetkę. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie, czarną bluzę zapinaną na zamek marki „Adidas” ze wstawkami na rękawach z fakturą lamparta, miała ze sobą czarny plecak z zającem, który na jednym oku ma krzyż.
 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 17-letniej Natalii Olbryckiej  proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 47 74 22 822 lub  na adres email:[email protected]

Jacek Trzosowski

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe