Audi uderzyło w drzewo

  • 22.07.2020, 20:34
  • Źródło: PSP Malbork
Audi uderzyło w drzewo

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek 20.07.2020 około godziny 11:05 Straży w Malborku otrzymała informacja o wypadku samochodu osobowego (uderzenie w drzewo, kierowca uwięziony w pojeździe) na DK 55 w pobliżu miejscowości Martąg (16,5 km DK55). W akcji ratowniczej brały udział 3 zastępy z JRG Malbork

Po dojeździe strażaków na miejsce zdarzenia poszkodowany był już na zewnątrz pojazdu (wydobyty przez kierowców - innych uczestników ruchu), przytomny i kontaktowy. W pobliżu znajdowało się rozbite na drzewie Audi A6. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, odłączono akumulator oraz odcięto dopływ gazu w instalacji LPG pojazdu. Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Przekazano osobę poszkodowaną Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Poszkodowanym został mężczyzna w wieku 29 lat, mieszkaniec powiatu malborskiego. Konieczne było zadysponowanie przez ZRM Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przez ZRM. Po wylądowaniu śmigłowca LPR, poszkodowany mężczyzna został przekazany przez ZRM do LPR.

Uszkodzone auto z pomocą strażaków zostało załadowane na lawetę, która zabrała pojazd.

Czas interwencji wyniósł 2 godz. 55 min., udział brały: 3 zastępy z JRG Malbork.

 

Źródło: PSP Malbork

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe