Pomorska grupa Speed na drodze krajowej nr 22

  • 12.06.2020, 08:29
  • Źródło: KWP Gdańsk
Pomorska grupa Speed na drodze krajowej nr 22

Podziel się:

Oceń:

8 czerwca policjanci należący do grupy Speed czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu na drodze krajowej nr 22. Do kontroli drogowej zatrzymano 76 kierujących. 44 razy przyczyną interwencji była nadmierna prędkość.

W poniedziałek 8 czerwca policjanci należący do grupy Speed czuwali nad bezpieczeństwem uczestników ruchu na drodze krajowej nr 22. Do kontroli drogowej zatrzymano 76 kierujących. 44 razy przyczyną interwencji była nadmierna prędkość. Do najtragiczniejszych zdarzeń drogowych dochodzi wskutek przekraczania dopuszczalnej prędkości. Funkcjonariusze ujawnili 2 przypadki przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, czego konsekwencją jest zatrzymanie prawa jazdy na 3 miesiące.

Przypominamy, że funkcjonariuszy należących do grupy Speed nie obowiązują granice administracyjne powiatów. Dlatego zdarza się, że pojazdy nieoznakowane z Malborka, patrolują okolice Starogardu Gdańskiego lub Tczewa.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe