Środa, 21.08.2019
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie

Magic Malbork 2019

  • 09.08.2019, 11:16
  • red.
Magic Malbork 2019
Podziel się:
Oceń:
MALBORK Magic Malbork to impreza, która stała się flagowym punktem w kalendarzu kulturalnym Malborka. W tym dniu miasto od rana do późnych godzin nocnych, tętni życiem, rozświetla się kolorami, a dźwięki muzyki rozbrzmiewają z różnych stron. W 2011 roku impreza uzyskała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny.

Od tego czasu formuła imprezy zmienia się, ale jedno pozostaje niezmienne – wspaniała atmosfera, uśmiechnięci ludzie, wyjątkowi artyści i rzesze widzów, którzy przybywają do miasta nad Nogatem, by skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Rytmy ulicy to punkt, którego sukces tkwi w różnorodności, warsztaty kuglarskie, animacje uliczne, występy grup teatralnych, strefa food trucków to tylko niektóre z nich. Sportowa strefa akrobacji ulicznych pokaże wszystkim, że wrotki czy rolki to nie tylko jazda „do przodu” ale sport dla każdego. Podczas imprezy będziemy zobaczyć umiejętności profesjonalnych instruktorów i uczniów na specjalnie przygotowanym pokazie. Organizatorzy Magic Malbork nie zapominają także o najmłodszych odbiorcach. To właśnie dla nich w centrum miasta uruchomiony zostanie magiczny podwodny świat, w którym milusińscy spotkają kolorowych animatorów i wezmą udział we wspaniałych zabawach…

Wieczorem wysłuchamy muzyki na żywo, Koncerty StiudioAccantus i Ladies of Power, poruszą wszystkich do tańca. Dla miłośników muzyki alternatywnej również będzie niespodzianka. W strefie „Sea World” będziemy mogli posłuchać takich dźwięków podczas występów djów, a także zobaczyć taneczny występ zwaśnionych rodów Syren i Tytanów.

Wieczorem zapraszamy na Magic Malbork Night Show w wykonaniu Visual Sensation. Podczas widowiska wysłuchamy malborskiej legendy autorstwa Marka Stokowskiego, której towarzyszą lasery, efekty pirotechniczne, gejzery i fontanny wodne. Po raz pierwszy w Malborku pojawi się potężny 30 metrowy ekran wodny Posejdon z autorską, holograficzną animacją.

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe