Sobota, 19.10.2019

Debata w Szkole Łacińskiej nad przyszłością samorządów w Polsce

  • 08.07.2019, 07:56
  • (opr. red. fot. T. Sułkowski)
Debata w Szkole Łacińskiej nad przyszłością samorządów w Polsce fot. Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
4 czerwca, w Gdańsku, przedstawiciele samorządów z całej Polski, podpisali 21 Tez Samorządowych. Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, także złożył swój podpis pod tym dokumentem, a 26 czerwca przybył do Malborka, gdzie w Szkole Łacińskiej odbyła się debata na temat tego projektu politycznego.

Prezydent Sopotu jest jednym z pomysłodawców 21 Tez Samorządowych i, jak podkreśla, jest to program polityczny, ale nie partyjny. To program oparty na elementarnych zasadach demokracji lokalnej – twierdzi Jacek Karnowski.

Dobry włodarz musi być blisko ludzi i wytłumaczyć, że ich przyszłość zależy od realizacji tych postulatów – mówił prezydent Sopotu do mieszkańców Malborka, wśród których byli przedstawiciele naszego samorządu.

fot. Tomasz Sułkowski

(opr. red. fot. T. Sułkowski)

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe