Poniedziałek, 16.09.2019

JKM w Malborku

  • 17.05.2019, 08:23
  • (opr. red.)
JKM w Malborku fot. Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
12 maja do malborskiego klubu Alternatywa, licznie przybyli, młodzi w większości ludzie, na spotkanie z Januszem Korwin-Mikkem, który ponownie walczy o mandat do PE, aby – jak sam twierdzi - „rozwalić Unię od środka”. Podczas spotkania zaprezentowała się też kandydatka „Konfederacji” do PE z województwa pomorskiego Magdalena Stupkiewicz.

Janusz Korwin-Mikke opowiedział zebranym o historii Unii Europejskiej i o tym czym jest ona obecnie, nawiązując przy tym do własnych doświadczeń eurposła. Odpowiadał również na pytania z sali, mi.in. wyjaśniając, że kandydaci Konfederacji powinni jak naliczniej znaleźć się w europarlamencie, ponieważ są oni w stanie chronić polską rację stanu wobec wyzwań jakie niesie dla naszego kraju funkcjonowanie Unii w jej obecnym, ultrasocjalistycznym kształcie. Nie wszyscy koalicjanci Konfederacji chcą, tak jak JKM, „rozwalać” Unię, niektórzy sądzą, że można ją zmienić z korzyścią dla Polski. „Konfederacja” to szeroka reprezentacja polskiej prawicy i ich liderów. Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy na wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 zarejestrował listy we wszystkich trzynastu okręgach.

(opr. red.)

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe