XVII Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie

  • 15.02.2019, 08:15
  • KPP Malbork
XVII Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu… fot. KPP Malbork

Podziel się:

Oceń:

W środę 13 lutego 2019r. na terenie hali sportowej nowostawskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego po raz 17 odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn dzieci z terenu miasta i gminy Nowy Staw oraz gminy Lichnowy. Zawodnikom kibicowali ich rodzice i funkcjonariusze. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy upominek.

W Nowym Stawie miała miejsce 17 edycja Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn, składających się z uczniów szkół podstawowych z terenu gmin Nowy Staw i Lichnowy Drużyny składały się z pięciu zawodników zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Zwycięzcą Turnieju o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie została drużyna BAMBIKI, drugie miejsce zajęła drużyna MISIE MALISIE, a trzecie zdobyli FC GROMIKI. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Oskarowi Zgoda, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Janicki, a najlepszymi zawodnikami Zuzanna Sekuła i Dominik Ławrynowicz. Nagrody wręczono również najmłodszym zawodnikom Oliwi Szczecińskiej i Gabrielowi Baranowskiemu.

Puchary dla zwycięzców i nagrody indywidualne zostały wręczone przez Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie asp. szt. Leszka Topór. Oprócz nagród dla zwycięzców Komendant wręczył każdemu uczestnikowi mały upominek.

fot. KPP Malbork

KPP Malbork

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe