Ile kosztuje nas basen w Malborku?

  • 08.02.2019, 08:07 (aktualizacja 08.02.2019, 08:10)
  • (red.)
Ile kosztuje nas basen w Malborku? fot. Tomasz Sułkowski Jednym z tematów poruszonych na sesji stała się sprawa kosztów funkcjonowania basenu miejskiego w Malborku.

Podziel się:

Oceń:

Otwierając 30 stycznia IV Sesję Rady Powiatu Malborskiego radni i zgromadzeni goście uczcili minutą ciszy pamięć zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przyjęto też wzorem Rady Miasta Malborka stanowisko potępiające przejawy przemocy w życiu publicznym.Po przedstawieniu przez starostę Mirosława Czaplę nowo powołanego komendanta Społecznej Straży Rybackiej, Kazimierza Skolimowskiego, radni przeszli do następnych punktów porządku obrad. Jednym z tematów poruszonych na sesji stała się sprawa kosztów funkcjonowania basenu miejskiego w Malborku.

Pytanie o koszty dotychczasowego funkcjonowania basenu z okresu przed remontem, skierowała do Przewodniczącego Rady radna Agnieszka Grzegorzewska. Pytała m.in. o koszt napełnienia niecki basenu, jak często wymieniano w niej wodę, jak się kształtowały całkowite miesięczne koszty funkcjonowania urządzeń i infrastruktury basenu, w tym koszty eksploatacyjne obiektu oraz koszty wynagrodzeń jego kierownictwa i personelu. Radną interesowały ponadto dochody czerpane m.in. z biletów i karnetów wstępu na basen. Radna Grzegorzewska pytała też m.in. o liczbę godzin dedykowanych zajęciom dla uczniów malborskich szkół. Odpowiedź będzie radnej przekazana na piśmie, opublikujemy ją w jednym z kolejnych wydań „GM”.

(red.)

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe