Nowe iluminacje świetlne w Nowym Stawie

  • 20.12.2018, 08:48 (aktualizacja 20.12.2018, 08:51)
  • Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie
Nowe iluminacje świetlne w Nowym Stawie fot. mat. prasowe Wjeżdżając do Nowego Stawu po zmroku nie da się nie zauważyć, że święta są tuż-tuż.

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miejski w Nowym Stawie zadbał o świąteczną iluminację ulic. Zakupione zostały nowe ozdoby oraz materiały do bieżącej konserwacji już posiadanych elementów oświetlenia ulicznego. Wszystko po to, by wieczorową porą stworzyć niepowtarzalny klimat świąt Bożego Narodzenia.

Wjeżdżając do Nowego Stawu po zmroku nie da się nie zauważyć, że święta są tuż-tuż. Na latarniach przy drogach prowadzących do centrum miasta zawisły świetlne ozdoby, które tworzą niezwykłą atmosferę nadchodzącego Bożego Narodzenia.

- W świętach Bożego Narodzenia najważniejsze są oczywiście doznania duchowe, rodzinne, przyjacielskie, ale jako samorząd musimy też zadbać o wygląd i estetykę miasta. Myślę, że iluminacje, które zainstalowaliśmy w mieście, pozytywnie nastrajają nas do świąt i są ładną wizytówką - mówi Jerzy Szałach, burmistrz Nowego Stawu.

Urząd Miejski w bieżącym roku przeznaczył 7658,22 zł na modernizację oświetlenia świątecznego. Zakupiono m.in. sześć nowych ozdób, które zawisły na wyremontowanej ulicy Jana Pawła II. Magistrat zakupił również materiały do bieżącej konserwacji posiadanych elementów oświetlenia świątecznego.

Dodać należy, że przeprowadzone zostały również prace elektryczne niezbędne do powieszenia dekoracji świątecznych na ulicach Jana Pawła II oraz Mickiewicza, która również przeszła kapitalny remont. Łączne wydatki wyniosły 11 tys. zł.

- To inwestycje na lata, bo zarówno nowe elementy oświetlenia, jak i przeprowadzone prace elektryczne, będą służyły nam na lata i co roku przypominały o świątecznym oraz radosnym okresie - mówi burmistrz Jerzy Szałach.

fot. mat. prasowe

Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe