Spacer po zdrowie przyciągnął całe rodziny

  • 03.10.2018, 08:27 (aktualizacja 03.10.2018, 08:45)
  • red.
Spacer po zdrowie przyciągnął całe rodziny Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

W Malborku odbyła się wyjątkowa impreza: „Spacer po Zdrowie – Zaproś Swojego Lekarza”. Równolegle podobne wydarzenia zorganizowane były w dziewięciu innych miastach.

To akcja, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia, aktywności, zachęcenie do wyjścia z domu. Wydarzenie koordynowane było przez jedyny w Polsce pionierski klub fitnessu medycznego - Perła Wellnes w Legionowie przy wsparciu finansowym w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

- Trasa spaceru wynosiła 2,7 km, a każdy spacerował swoim tempem, bo to miała być przyjemność dla zdrowia. Po przekroczeniu mety każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz wodę na uzupełnienie płynów po spacerze, jak również mógł zjeść pyszną, warzywną zupę przygotowaną przez Bar Bis w Malborku – informuje organizator, Urząd Miasta Malborka. - W wydarzeniu uczestniczyli i pomagali również wolontariusze z Malborskiego Centrum Wolontariatu, dzięki którym sprawnie przebiegały przygotowania w dniu wydarzenia, rejestracja uczestników, jak i odznaczanie medalami. A dzięki Bogdanowi Mąderowi z Oddziału PTTK w Malborku wszyscy uczestnicy zostali na mecie dokładnie policzeni i było nas 234 osoby.

red.

Zdjęcia (66)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe