Niedziela, 16.06.2019

Karatecy szlifowali formę pod okiem mistrza Europy

  • 05.09.2018, 08:29 (aktualizacja 05.09.2018, 08:34)
  • Anna Szade
Karatecy szlifowali formę pod okiem mistrza Europy Malborski Klub Kyokushin Karate
Podziel się:
Oceń:
Zawodnicy Malborskiego Klubu Kyokushin Karate wznowili treningi przed nowym sezonem startowym. Formę budowali już podczas wakacyjnego zgrupowania w Łebie. W obozie wzięły udział 104 osoby z sześciu sekcji prowadzonych przez MKKK w Malborku, Sztumie, Kwidzynie, Elblągu, Grudziądzu i Starogardzie Gdańskim.

Uczestnicy naukę czerpali nie tylko od swoich instruktorów na czele z Wojciechem Kunickim, prezesem MKKK, ale też od Patryka Sypienia. Medalista mistrzostw Polski oraz mistrz Europy open z 2014 roku był gościem honorowym podczas zgrupowania.

- Treningi z nim odbywały się dwa razy dziennie. Poza treningami uczestnicy obozu uczestniczyli w rozgrywkach sportowych organizowanych przez instruktorów. Odbyła się również wycieczka rekreacyjna statkiem wzdłuż wybrzeża Łeby. Na koniec obozu odbył się egzamin, do którego przystąpiło 43 senpai - relacjonuje MKKK.

Kierownikiem wyjazdu był Wojciech Kunicki, wspierany przez instruktorów: Janusza Kalamarskiego, Macieja Kaczyńskiego, Sylwię Mackiewicz, Apoloniusza Zacharę oraz Mariusza Banacha. Rolę wychowawczyń pełniły Ewa Kunicka oraz Gabriela Kalamarska.

W poprzednim sezonie startowym nie brakowało sukcesów. Życzymy ich również w kolejnym roku rywalizacji na matach.

Anna Szade

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe