Niedziela, 21.07.2019
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Kolejne warsztaty NORDIC WALKING w ramach akcji „Spacer po zdrowie - Zaproś swojego lekarza”

  • 08.06.2018, 06:00
  • red.
Kolejne warsztaty NORDIC WALKING w ramach akcji „Spacer po zdrowie - Zaproś swojego lekarza”
Podziel się:
Oceń:
Mieszkańcy Malborka są serdecznie zaproszeni do udziału w trzecich, otwartych warsztatach NORDIC WALKING (prosimy zabrać swoje kijki) w dniu 16 czerwca br., które odbędą się w ramach akcji „Spacer po zdrowie – Zaproś swojego lekarza”.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 12:00 na placu Centrum Aktywnego Wypoczynku sp. z o.o., ul. Parkowa 3, a poprowadzi je Anna Kosińska - dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness.

Wszelkie informacje dotyczące Spaceru, jak i kolejnych warsztatów NORDIC WALKING będą zamieszczane na portalu 82-200.pl oraz specjalnie utworzonym profilu na facebook'u https://www.facebook.com/spacerpozdrowie/

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe