PREZENTACJA sztuk wszelkich - wernisaż

  • 22.11.2017, 11:57 (aktualizacja 22.11.2017, 12:08)
  • k.
PREZENTACJA sztuk wszelkich - wernisaż rema1000

Podziel się:

Oceń:

Wysyp artystyczny w Malborku czyli wszyscy w jednym … wspólnie MALBORK. Malborskie Centrum Kultury i Edukacji "Nova Galeria" zaprasza na wystawę „PREZENTACJA sztuk wszelkich”. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę, 29 listopada, o godz. 18.

Od płócien malarskich, pokazujących malarstwo tradycyjne, przez pełną abstrakcję po formy graffiti, poprzez rzeźbę, ceramikę, fotografię - po wszelkie inne techniki. Znani nie tylko z Malborka, uznani i mniej znani a podziwiani niejednokrotnie. Osobowości klasyczne i kontrowersyjni poszukiwacze form wszelakich.

Spokojni i niespokojni duchem. Wszyscy twórczy i chcący pokazać chociaż cząstkę tego co tworzą. Słowem szczypta całego artystycznego potencjału z środowisk związanych z tym Miastem, rejonem, społeczeństwem dawnej średniowiecznej stolicy. Wszyscy w jednym miejscu.

Nie przegapcie - będzie się działo.

Wszak to różne charaktery, wszelkie typy temperamentu. Nieprzeciętni ludzie, którzy pragną przekazać coś światu, potomnym i takim, którzy zauważą, a może nie tylko zauważą. Ludzi z różnymi oczekiwaniami wobec siebie, świata i wystawy. Dosłowny tygiel artystyczny. I to w jednym miejscu. To jeszcze, nim się wernisaż zaczął, a już można odtrąbić go artystycznym wydarzeniem. Więc jak można w tym nie uczestniczyć?

Aktorzy tworzenia, sprawcy, twórcy - czyli uczestniczący w wydarzeniu artyści:

Anna Albrecht, Jacek Albrecht, Krystyna Badowska, Urszula Bendelewska, Joanna Budzyńska-Sycz, Alicja Chlebowicz, Martyna Czop, Hanna Aleksandra Fortuna, Ryszard Filbrandt, Beata Grudziecka, Zdzisław Gutowski, Ada Kamińska, Janina Maria Krajewska, Jacek Krasodomski, Adam Krawczyk, Benedykt Kroplewski, Magdalena Krzemińska, Andrzej Jan Krzemiński, Artur Kubaszewski, Edyta Lilianna Lieban, Krzysztof Lipiec, Wojciech Laszkiewicz, Katarzyna Parafiniuk, Rema 1000, Michał Statkiewicz, Kama Trojak, Wiesława Trojak, Wanda Wolak, Mieczysław Woźniak

Wystawa będzie czynna do 8 grudnia. Od poniedziałku do piątku, bezpłatnie w godzinach 9 -15.30, środa 9 -19.

 
k.

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AM
AM 01.12.2017, 10:48
Tak !

Pozostałe