Straż pożarna w akcji. Szkody po cyklonie Grzegorz

  • 03.11.2017, 11:40 (aktualizacja 04.11.2017, 00:05)
  • redakcja
Straż pożarna w akcji. Szkody po cyklonie Grzegorz

Podziel się:

Oceń:

Przez Polskę przechodzi Cyklon Grzegorz. Dwie osoby nie żyją a 12 odniosło obrażenia. Strażacy nieustannie wzywani są do likwidacji skutków wichury.

W minione weekend, w powiecie malborskim strażacy interweniowali aż 12 razy. Na szczęście wichura w Malborku nie spowodowała większych strat. Strażacy z Malborka najczęściej wyjeżdżali do powalonych konarów drzew. W Nowym Stawie konary przygniotły samochód dostawczy. Wiatr w Nowym Stawie poderwał właz na dach. W Tragaminie powalone konary zatarasowały DK. 55. W Królewie Malborskim powalone drzewo uniemożliwiło przejazd na DK. 22. W Szymankowie strażacy zostali wezwani do zalanej piwnicy. Oprócz tego

powalone drzewa były m.in. w Stogach Malborskich, Lichnówkach, Pogorzałej Wsi. Na terenie Malborka strażacy interweniowali przy usuwaniu konarów dwukrotnie na ul. Parkowej i jednokrotnie

przy ul. Dąbrówki.

- Taka sytuacja meteorologiczna ma potrwać do 31 października informuje rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Malborku Janusz Leszczewski.

 
_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe