Audi odzyskane

  • 17.10.2017, 15:25 (aktualizacja 17.10.2017, 15:45)
  • redakcja
Audi odzyskane

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zespołu do walki z przestępczością samochodową, na terenie powiatu malborskiego, odzyskali dwa skradzione auta marki Audi A4, o łącznej wartości około 135 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że auta pochodzą z kradzieży, które miały miejsce w ostatnich dwóch tygodniach na terenie Niemiec. Skradzione pojazdy został zabezpieczone przez kryminalnych na policyjnym parkingu. W dalszym ciągu śledczy wyjaśniają okoliczności tych spraw.

W ubiegłym tygodniu malborscy policjanci, zajmujący się na co dzień przestępczością samochodową, pozyskali informację, że w Malborku znajduje się auto pochodzące z kradzieży. Po zlokalizowaniu auta i sprawdzeniu go w policyjnym systemie, okazało się, że samochód marki Audi A4 został skradziony tego samego dnia z terenu Niemiec. Warte blisko 70 tysięcy złotych auto policjanci zabezpieczyli na policyjnym parkingu.

To nie jedyny, odnaleziony samochód. Również w ubiegłym miesiącu, w ramach prowadzonych działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości samochodowej, kryminalni odzyskali na terenie Malborka audi A4 skradzione na terenie Niemiec o wartości 65 tysięcy złotych. W obu przypadkach policyjny technik zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady kryminalistyczne, które w znacznym stopniu przyczynią się do wyjaśnienia okoliczności tych dwóch kradzieży.

_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe