Półmilionowa turystka w zamku

  • 27.10.2015, 09:15
  • (as)
Półmilionowa turystka w zamku

Podziel się:

Oceń:

W sobotę w kasie Muzeum Zamkowego sprzedano 500-tysięczny bilet wstępu. Kupiła go Joanna Edelman, która do Malborka przyjechała wraz z rodziną z Dolnego Śląska.  

Jak twierdzą muzealnicy, to najlepszy wynik od wielu lat, a tegoroczny sezon turystyczny obfitował w wiele wydarzeń przyciągających gości – nowe wystawy i trasy turystyczne czy mistrzostwa świata w walkach rycerskich.

Na półmilionowego turystę oczekiwano w sobotę i te prognozy się sprawdziły. Joanna Edelman przyjechała do malborskiego muzeum wraz z rodziną. Była tu po raz pierwszy. Nie kryła zaskoczenia z faktu, że została przywitana przez Rafała Mańkusa, wicedyrektora Muzuem Zamkowego i obdarowana nagrodami i niespodziankami.

(as)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rycerz
rycerz 28.10.2015, 14:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe