Weekend za pół ceny – wypróbuj

  • 22.04.2015, 11:23
  • (a)
Weekend za pół ceny – wypróbuj

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji "Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny". Malborska edycja odbędzie się 25 i 26 kwietnia (sobota i niedziela).

Jak podkreślają organizatorzy, zeszłoroczna edycja, cieszyła się dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców, turystów, jak i właścicieli obiektów świadczących zniżki. „Rozsmakuj się w Metropolii - weekend za pół ceny” to wyjątkowa akcja promocyjna, która organizowana jest w całym regionie. Uczestnicy, biorący udział w projekcie, deklarują obniżenie swoich cen na czas trwania weekendu o 50 proc. Głównym celem akcji jest ożywienie miasta i zachęcenie mieszkańców i turystów do spędzania czasu wolnego w restauracjach, instytucjach sportu i kultury.

W Malborku projekt „Rozsmakuj się w Metropolii - weekend za pół ceny” planowany jest w terminie 25-26 kwietnia 2015r. W tym samym czasie akcja równolegle odbywać się będzie w Pucku, Łebie i Nowym Dworze Gdańskim.

W ramach akcji „Rozsmakuj się w Metropolii - weekend za pół ceny” można odwiedzić: Restaurację U Flisaka, ul. Wałowa, Fitnessclub Atlantis, ul. Grunwaldzka 16, Salon Kleopatra

ul. Mickiewicza 32, Salon Fryzjerski Mango, ul. Kościuszki 5/35, Przystanek Piękna Karmin

ul. Kościuszki 5A, Wielka Pyra, ul. Kościuszki 15, Jazz Club Spiżarnia, ul. Dworcowa 23, Naleśnikarnia & Restauracja Unikat, ul. Kościuszki 23B, Bar & Restauracja BiS, ul. Dworcowa 24, Restauracja Parkowa, ul. Parkowa, Bar Puchatek, pl. Słowiański 7, Wypoczynek i Rekreacja Jeziorna Osada, Gnojewo nad Jeziorem, Restauracja Groblanka, Grobelno 8, OSiR Malbork, ul. Mickiewicza 59, Pizzeria Da Grasso, ul. 17 Marca 22, Restauracja EdMar, ul. Wałowa 19, Restauracja Grota, ul. Kościuszki 22D, Hotel Dedal

ul. Gen. De Gaullea'a 5.

 

Szczegółowa oferta usług objętych promocją dostępna jest m.in. na miejskiej stronie internetowej www.82-200.pl.

(a)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe