Koncert Jazz Travellers | Krzysztof Ścierański & Aron Blum

start 12.12.2019 20:00

Mjazzga

Lokalizacja: Elbląg, Kowalska 1-2C

? Koncert Jazz Travellers to połączenie spontaniczności i etnicznych inspiracji obu artystów, z chwytającymi riffami z ostatniej płyty ? Bluma „Letters from London” i Krzysztofem Ścierańskim w roli gitarzysty solowego, z utworami m.in. z albumu „Night lakes” oraz specjalny solowy set Mistrza.

? Krzysztof Scieranski FB profile to legenda gitary basowej polskiego jazzu, bluesa i muzyki rozrywkowej. W ankiecie „Jazz Forum” króluje w tej kategorii od ponad 30 lat. Jako muzyk sesyjny nagrywał m.in. z Tomaszem Stańko, Zbigniewem Namysłowskim, Ewą Bem, Krzesimirem Dębskim, przez Edytę Bartoszewicz po Grzegorza Ciechowskiego. Ostatnią płytę „Night Lakes” nagrał jako gitarzysta solowy, co było spełnieniem marzeń sprzed wielu lat i kolejnym podsumowaniem dekad muzycznej drogi.

? Aron Blum - gitarzysta basowy, koncertował i nagrywał z wieloma muzykami sceny jazzowej i rockowej ( Alek Korecki, Krzysztof „Docent” Raczkowski, Antoni „Ziut” Gralak, obecnie projekty „At the Bach on my mind” z Jackiem Pelcem).
Kompozytor, autor muzyki teatralnej.

⚫️ BILETY
Dostępne w klubie Mjazzga w cenie 35-45 złotych.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.