DOŻYNKI GMINNE.

start 31.08.2019 15:30

GOKiS Stare Pole

Lokalizacja: Stare Pole, ul. Bema 7

Wójt Gminy Stare Pole, Sołectwo Szlagnowo i Kikojty oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić  na uroczystości dożynkowe gminy Stare Pole, które rozpoczną się Mszą Św. w kościele parafialnym pw. św. Barbary w Krzyżanowie. 31 sierpnia 2019 r. o godz. 14.00. Tuż po uroczystym nabożeństwie odbędzie się przemarsz korowodu dożynkowego na stadion sportowy przy ul. Bema 7 w Starym Polu oraz obrzęd dożynkowy, a po nim część artystyczna.

Program:

15.30 - Oficjalne otwarcie Dożynek Gminnych 2019

Festyn dożynkowy:

- koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Helikon z Kwidzyna z towarzyszeniem grupy mażoretek,

- występy artystyczne wykonawców z gminy Stare Pole,

- prezentacja wieńców dożynkowych oraz stoisk promujących sołectwa,

- podsumowanie konkursu „Piękna Wieś Pomorska 2019”.

18.00 - Koncert zespołu disco polo FOX

21.00 - Koncert gwiazdy piosenki cygańskiej Patrycji Runo

22.00 - Zabawa taneczna z DJ

24.00 – zakończenie imprezy

W trakcie wydarzenia też będzie można zajrzeć do wioski średniowiecznej, gdzie dla chętnych i pragnących zakosztować średniowiecznego życia Stowarzyszenie Starogardzkiego Bractwa Rycerskiego przygotowało wiele atrakcji. Ponadto w programie: konkursy, dmuchańce, specjalna strefa dla dzieci, przejażdżki konne oraz stoiska handlowe i gastronomiczne.

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.