Środa, 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Nowy klub miejskich radnych

  • 5.07.2018, 07:13 (aktualizacja 05.07.2018 07:16)
  • AMS
Nowy klub miejskich radnych Tomasz Sułkowski Szefową nowego klubu została Bożena Piątkowska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Malborka.
Podziel się:
Oceń:
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta radny Zenon Kowiel poinformował, że powstał nowy klub pod nazwą Malborska Liga Samorządowa. W jego skład weszła spora część radnych, która do pory działała pod sztandarem Porozumienia Obywatelskiego.

- W związku z rezygnacją z członkostwa w klubie następujących radnych: Jacek Markowski, Beata Komoszyńska, Zenon Kowiel, Robert Król, Ryszard Siekierski, Tadeusz Woźny, Bożena Piątkowska informuję, iż powołujemy klub radnych pod nazwą „Malborska Liga Samorządowa”. W skład klubu radnych wchodzą następujący radni na dziś: Beata Komoszyńska, Robert Król, Ryszard Siekierski, Tadeusz Woźny i Bożena Piątkowska jako przewodnicząca - stwierdził Zenon Kowiel.
- Rozstaliśmy się z pozostałymi radnymi. Jesteśmy otwarci, do Malborskiej Ligi Samorządowej mogą przystąpić inni radni. Jednocześnie informuję, że będzie to nasza organizacja, która zmierzy się w kampanii wyborczej, więc dzisiaj to jest zainicjowanie nowej nazwy – ogłosiła Bożena Piątkowska.

Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
AMS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe