×
Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Moda jest (z) kobietą. Sukces sobotniego spotkania

  • 13.03.2018, 23:35 (aktualizacja 13.03.2018 23:47)
  • redakcja
Moda jest (z) kobietą. Sukces sobotniego spotkania T. Sułkowski
MALBORK. Spotkanie „Moda jest (z) kobietą”, zorganizowane w minioną sobotę (10 marca) przez Stowarzyszenie Oś w przyzamkowym Karwanie, przeszło do historii. Wydarzenie zebrało tłumy zainteresowanych. Można rzecz, że organizatorzy osiągnęli sukces frekwencyjny. To trzecia edycja wydarzenia.

W każdej poprzedniej, głównymi bohaterkami są kobiety, zmienia się tylko motyw przewodni spotkania. Dwa poprzednie odbyły się pod hasłem „Czekolada” i „Sukces”. To ostatnie „Moda jest (z) kobietą”, poświęcone modzie i urodzie przyciągnęło tłum kobiet. Zabrakło miejsc siedzących.

W programie organizatorzy przewidzieli m.in.: wykład o brafittingu Izabeli Sakutovej i rozmowę z Adrianną Zawadzińską, pierwszą wicemiss świata na wózku. Gwoździem programu był przygotowany pokaz mody, na którym modelki prezentowały stroje z Pracowni Krawieckiej Marty Dubickiej.

- Jestem zachwycona! Idealna propozycja od kobiet dla kobiet – mówi pani Iwona, która po raz drugi wzięła udział w propozycji Osi na Dzień Kobiet. - Oprawa super, propozycje wykładów również. Wiele skorzystałam przychodząc tutaj. Gratulacje za pomysł – dodaje pani Iwona.

 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe