Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Rudzik, dzięcioły i bogatki zaobrączkowane

  • 27.02.2018, 09:31 (aktualizacja 27.02.2018 09:34)
Rudzik, dzięcioły i bogatki zaobrączkowane archiwum OTOP
Podziel się:
Oceń:
Akcja Karmnik w Parku Miejskim. Po pierwszej Akcji Karmnik zaobrączkowano 13 ptaków. Wśród nich znalazły się bogatka, 5 modraszek, 2 rudziki, 3 kosy, dzięcioł średni i dużego. Obrączkowanie przeprowadził Marcin Węsiora z Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku.

- Przybyli mieszkańcy mieli okazjĘ zapoznać się z technikami obrączkarskimi, cechami charakterystycznymi dla płci, wieku czy wagi obrączkowanych ptaków – informują organizatorzy akcji OTOP Malbork. - Wydarzenie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, polemiki, czy określenia przyszłości obrączkowania ptaków w Malborku. Spotkanie zakończyło się wspólną obserwacją miejscowych gatunków pod okiem niespodziewanego gościa Dariusza Ożarowskiego!

Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork

Grupa OTOP kieruje gorące podziękowania dla Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku, Malbork - oficjalny profil miasta, burmistrzowi - Markowi Charzewskiemu oraz Piotrowi Sadowskiemu za możliwość przeprowadzenia odłowu.

Zdjęcia (5)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe