Wtorek, 20.11.2018, imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Czy można uzyskać pożyczkę bez BIK w Internecie?

  • 15.11.2017, 15:00 (aktualizacja 17.01.2018 08:58)
  • artykuł sponsorowany
Czy można uzyskać pożyczkę bez BIK w Internecie?
Coraz więcej osób poszukuje obecnie rozwiązania swoich kłopotów finansowych za pomocą pożyczek. Te stają się popularne, od kiedy można je zaciągać również przez Internet. Od kilku lat pożyczki online to bardzo chętnie wybierany produkt. Z czego wynika taka tendencja?

• Wielu osobom zależy na oszczędności czasu – wniosek online można wypełnić w kilka minut i po kolejnych kilku cieszyć się już pieniędzmi na swoim rachunku bankowym.

Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork
Ogłoszenie lokalne Malbork

• Firmy pożyczające online wymagają zaledwie minimum formalności – nie trzeba dostarczać im zaświadczeń od pracodawcy, ani jeździć dla nich po mieście.

• Wiele osób wstydzi się swoich kłopotów finansowych, a w Internecie czują się one anonimowo.

Bardzo często poszukiwane są obecnie pożyczki bez BIK. Wyszukują ich osoby, których dane znajdują się w bazie lub w innych rejestrach dłużników i z tego powodu inne firmy nie chcą im udzielić kolejnej pożyczki. Często wystarczy niezapłacona na czas rata za sprzęt, rachunek za prąd, czy też jedna z rat pożyczki, aby mieć z tym problem.

Zdarzają się obecnie firmy, które w swojej ofercie mają pożyczki online bez BIK. Często są to tak zwane chwilówki, a więc krótkoterminowe pożyczki. Jest to niewielka kwota, ale trzeba ją zwrócić już po upływie trzydziestu dni. Można oczywiście wydłużać termin jej spłaty, jednakże jest to odpłatne.

Można też znaleźć pożyczki ratalne bez BIK, jednak tutaj często wymagane jest już dostarczenie firmie zaświadczenia o dochodach lub inna formalność. Niektóre firmy pożyczają naprawdę spore kwoty na długi okres czasu, jednak wymagają posiadania nieruchomości, z której mogą z czasem ściągnąć swój dług.

Gdzie najlepiej szukać pożyczki bez BIK?

Okazuje się, że najlepiej jest skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki pożyczek jak https://ocenbank.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/. Tam, za pomocą suwaków można wybrać wszystkie opcje pożyczki, jak okres jej trwania, kwotę i inne. Wyszukiwarka pokaże następnie kilka różnych ofert i z łatwością można je w ten sposób porównać. W takiej sytuacji wybór odpowiedniej pożyczki jest już formalnością. Strona odsyła bezpośrednio do wniosków na stronach odpowiednich pożyczkodawców. Opracowane dzięki: https://www.hoope.io

artykuł sponsorowany
Podziel się:

Pozostałe