Środa, 20.06.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Nowy samorząd szkolny

Nowy samorząd szkolny
W I Liceum Ogólnokształcącym odbyły się wybory szefa Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je debata z kandydatami na to stanowisko.

W tym roku o pełnienie tak ważnej funkcji ubiegali się: Paula Fiecek z klasy II d oraz Dawid Zakrzewski z II c. Zmierzyli się oni z najróżniejszymi pytaniami, które najpierw zostały zadane przez obecny samorząd, a następnie publiczność. Obydwoje zaprezentowali się z najlepszej strony, odpowiadając niczym prawdziwi politycy. Żadne z pytań nie było w stanie ich zaskoczyć.
Nic dziwnego, że urna została wypełniona wieloma kartami wyborczymi. Wysoka frekwencja pokazała, że wybór przewodniczącego nie jest żadnemu uczniowi obojętny. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali rozstrzygnięcia wyborów. Nauczyciele wraz z uczniami spotkali się na apelu. Po raz ostatni poprowadziła go dotychczasowa przewodnicząca, Justyna Okrucińska oraz jej zastępcy: Agata Wichowska oraz Adrian Mechut. Podziękowania dostarczyły wiele radości i wzruszeń. W końcu ogłoszono wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.  Na to najważniejsze stanowisko w szkolnym społeczeństwie został wybrany Dawid Zakrzewski z klasy II c.

Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
Politechnika Gdańska Rekrutacja
_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe