Środa, 20.06.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Pierwsze zgrupowanie w roli kadrowiczów

Pierwsze zgrupowanie w roli kadrowiczów
Czworo pływaków Sekcji Pływackiej MAL WOPR wzięło udział w pierwszym w swoim życiu zgrupowaniu kadry wojewódzkiej młodzików.

Do kadry Pomorza powołania dostali: Paulina Cierpiałowska, Magda Mroczek, Konrad Patoka i Liliana Szpaczyńska. Ferie spędzili na zgrupowaniu w Wałczu, gdzie dwukrotnie w ciągu dnia uczestniczyli w bardzo wymagających treningach pływackich. Zajęcia w wodzie uzupełniane były treningiem siłowym oraz zajęciami ogólnorozwojowymi.

Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja

- Kadrowicze mieli także możliwość spotkania się z czołową polską pływaczką Alicją Tchórz. Zawodniczka Juvenii Wrocław, najlepsza polska pływaczka ubiegłego roku, z wielkim zaangażowaniem motywowała młodych zawodników do wytężonej pracy na treningach – informuje Iwona Ciecholewska, trenerka Sekcji Pływackiej MAL WOPR. - Pobyt na zgrupowaniach, mimo że bardzo wymagający fizycznie, z pewnością pozwala na tzw. doładowanie baterii i powrót do ciężkiej pracy treningowej na pływalni. Mamy nadzieję, że nasi młodzicy już na stałe zagoszczą w składzie najlepszych zawodników naszego województwa.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe