×
Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Pierwsze zgrupowanie w roli kadrowiczów

Pierwsze zgrupowanie w roli kadrowiczów
Czworo pływaków Sekcji Pływackiej MAL WOPR wzięło udział w pierwszym w swoim życiu zgrupowaniu kadry wojewódzkiej młodzików.

Do kadry Pomorza powołania dostali: Paulina Cierpiałowska, Magda Mroczek, Konrad Patoka i Liliana Szpaczyńska. Ferie spędzili na zgrupowaniu w Wałczu, gdzie dwukrotnie w ciągu dnia uczestniczyli w bardzo wymagających treningach pływackich. Zajęcia w wodzie uzupełniane były treningiem siłowym oraz zajęciami ogólnorozwojowymi.

- Kadrowicze mieli także możliwość spotkania się z czołową polską pływaczką Alicją Tchórz. Zawodniczka Juvenii Wrocław, najlepsza polska pływaczka ubiegłego roku, z wielkim zaangażowaniem motywowała młodych zawodników do wytężonej pracy na treningach – informuje Iwona Ciecholewska, trenerka Sekcji Pływackiej MAL WOPR. - Pobyt na zgrupowaniach, mimo że bardzo wymagający fizycznie, z pewnością pozwala na tzw. doładowanie baterii i powrót do ciężkiej pracy treningowej na pływalni. Mamy nadzieję, że nasi młodzicy już na stałe zagoszczą w składzie najlepszych zawodników naszego województwa.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe