Wtorek, 21.08.2018, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.

  • 10.06.2013, 23:00
  • (MC)
Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.
  Do tragedii doszło w piątkowy poranek w gminie Nowy Staw, w czasie domowej awantury mężczyzna złapał siekierę i zadał nią żonie trzy ciosy w głowę. Kobieta trafiła do szpitala, zaś mężczyzna uciekł z mieszkania. Odnaleziono go martwego kilka godzin później.    

W piątek rano w gminie Nowy Staw doszło do rodzinnej awantury, w czasie której liczący 60 lat mężczyzna chwycił siekierę i zadał nią żonie trzy ciosy w głowę. Wezwane pogotowie opatrzyło kobietę i zabrało ją do szpitala natomiast mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Sześćdziesięciolatka poszukiwano przez kilka godzin, do akcji obok policji włączyli się także strażacy z OSP, którzy przeczesywali okolicę. Po kilku godzinach odnaleziono martwego sprawcę – popełnił samobójstwo. Z ustaleń prokuratury wynika, że wcześniej nie zdarzały się żadne interwencje w tej rodzinie, konflikty rozpoczęły się stosunkowo niedawno i do kłótni wywoływanych przez mężczyznę dochodziło od około miesiąca. Świadkowie mówią o tym, że od niedawna mężczyzna bywał też agresywny.

W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok mężczyzny, która wykazała, że mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Nie stwierdzono też obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich.

(MC)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (146)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
linda moore
linda moore Wczoraj, 05:39
Oto przystępna pożyczka, która zmieni Twoje życie na zawsze, jestem pani Linda Moore certyfikowanym pożyczkodawcą, lindamoore***s@gmail.com Oferuję *** dla sektora prywatnego i publicznego, które potrzebują pomocy finansowej w niskim oprocentowaniu 2%. Zły kredyt do przyjęcia, Warunki są bardzo proste i rozważne. I Pani Linda Moore jest gotowa pomóc mniejszym przywilejom finansowym osiągnąć swoje marzenia Czy szukałeś legalnego pożyczkodawcy w Internecie tutaj, kończę twój problem finansowy Moją misją jest pomoc w przywróceniu mniejszego przywileju finansowego moja firma bardzo pomaga firm i osób fizycznych w biznesie oraz spłatę zaległych rachunków, czy potrzebujesz wszelkiego rodzaju *** Mamy sieć inwestorów, którzy są gotowi zapewnić fundusze w dowolnej wysokości osobom i organizacjom na rozpoczęcie działalności i operacje (EG) hipotek, kredyty mieszkaniowe kredyty na działalność gospodarczą i złe kredyty komercyjne, kredyty komercyjne, kredyty obrotowe, kredyty budowlane, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe i studenckie, *** osobiste, kredyty konsolidacyjne zadłużenia, na co czekasz, dlaczego nie spróbuj Pani Linda Moore *** do domu i uwolnij się od długów, każdy zainteresowany klient powinien skontaktować się ze mną jak najszybciej (lindamoore***s@gmail.com)
veronica
veronica 16.08.2018, 00:21
Cześć wszystkim, mam na imię Veronica Anderson, właśnie dostałem *** w wysokości €50 000,00 od Pan Paul Heinz, jestem taki szczęśliwy, że uratował mój biznes, mój interes powrócił i robi się dobrze. Teraz jestem szczęśliwą kobietą. On jest dobrym i uczciwym pożyczkodawcą, oferuje *** w wysokości 3% stopy procentowej. Skontaktuj się z nim na unityfinancialhelp@gmail.com dla każdego rodzaju ***, a on ci pomoże. Dzięki.
Jean Carlos
Jean Carlos 15.08.2018, 01:57
Czy potrzebujesz *** na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej Oferujemy również *** dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy *** poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: ***plusfinance11@gmail.com
Lebrun
Lebrun 21.12.2017, 10:46
Jestem Lebrun Alexis po imieniu. Mieszkam w Warszawie (Polska), chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej o nazwie Turkiye Finans Bank, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 250 000 euro w ciągu 2 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) lub (tuerkiyefinansbank@gmail.com) Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę, aby nawet mój wróg przeszedł przez to piekło, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych internetowych pożyczkodawców. Będę też chciał, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy również potrzebują pożyczki, również otrzymaliście pożyczkę od Turkiye Finans Bank, modlę się, aby Bóg pobłogosławił je dla nas.
fred
fred 11.12.2017, 06:16
Czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc tym, którzy potrzebują pożyczki, z 2% odsetkami, więc wróć do nas. Czekam na twoją aktualizację w tej sprawie. Dziękujemy za poświęcony czas i zrozumienie! Więc wróć do naszego [email] Fredjosephloans@gmail.com
James Roland
James Roland 30.11.2017, 05:02
Jestem James Roland, z Polski. Kilka miesięcy temu moja firma poniosła wielką stratę. Niedługo straciłem dom i firmę z powodu złych kredytów i niespłaconych długów. Stałem się tak zdesperowany. Nie mogłem uzyskać pożyczki od Banks z powodu mojego złego kredytu, zacząłem szukać pożyczek od instytucji finansowej, ale zostałem oszukany przez dwóch (2) różnych pożyczkodawców moich ostatnich pieniędzy (6000 €). Pewnego dnia moja żona widziała tak wiele zeznań na temat tej wspaniałej firmy JOAN NORMA LOAN COMPANY LTD (joannormaloancompany@gmail.com) online. Opowiedziała mi o firmie, ale nigdy nie byłem zainteresowany z powodu moich wcześniejszych doświadczeń, ale nie wiedziałem, że moja żona złożyła wniosek o pożyczkę w wysokości 75 000 EUR od Spółki. W ciągu 48 godzin otrzymałem od banku wiadomość, że firma zaksięgowała na moim koncie kwotę pożyczki. Teraz moja firma jest ponownie produkowana, a moje długi zostały spłacone. Możesz również skontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty e-mail: joannormaloancompany@gmail.com
all
all 26.11.2017, 12:43

Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need funds to settle your debt or pay off your bills or start a good business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital services from local banks and other financial institutes? Here is your chance to obtain a financial services from our company. We offer the following finance to individuals-
*Commercial finance
*Personal finance
*Business finance
*Construction finance
*Business finance And many More:
and many more at 2% interest rate;
Contact Us Via Email:bullsindia187@gmail.com
Ken Livingstone
Ken Livingstone 26.11.2017, 04:43
Czy potrzebujesz pomocy finansowej dla któregokolwiek dziecka? Pożyczki osobiste? Boże Narodzenie
Pożyczka? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Udzielamy pożyczek w wysokości 2% odsetek
oceń! jeśli tak, wróć do nas za pomocą tego formularza wniosku o pożyczkę i wyślij
do naszej skrzynki pocztowej: livingstonekenloancompany@gmail.com

Imię i nazwisko:
Wymagana kwota pożyczki:
Czas trwania:
kraj:
Stan:
numer telefonu
Wiek

Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem e-mail: livingstonekenloancompany@gmail.com
Oczekiwanie na twoje odpowiedzi
Pozdrawiam
Ken Livingstone.
ketesha
ketesha 13.11.2017, 10:04
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, pochodzę z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby złożyć świadectwo o tym, jak otrzymałem pożyczkę od pana JOHN WILLIAMS Loan Company {(johnloanfirm2@gmail.com)} po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj, na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawi mnie Panu JOHN WILLIAMS Loan Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką moje pragnienie i naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie próbowałem uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana JOHNA WILLIAMSA, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym wypróbować Pana JOHN WILLIAMS Loan Company, jego opiekę i zrozumienie. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy też chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z panem JOHNEM WILLIAMS Loan Company jego adres e-mail to (johnloanfirm2@gmail.com)
Laura Silos
Laura Silos 12.11.2017, 23:37
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.

Laura Silos
Anela Belmiro
Anela Belmiro 11.11.2017, 17:19
Dzień dobry wszystkim!!!
Nazywam się Anela Belmiro, z Polski, 3 tygodnie temu, szukałem pożyczki na opłacenie operacji mojej córki, z powodu desperacji dostałem się w ręce różnych oszustów, którzy udawali pożyczkodawców. Obiecują mi udzielić pożyczki, ale nigdy tego nie zrobili. Straciłem ostatnie oszczędności rodzinne i było to w sumie 5000 €. Aż do zeszłego tygodnia pielęgniarka w szpitalu, w której moja córka została przyjęta, wprowadziła mnie do JOAN NORMA LOAN COMPANY (joannormaloancompany@gmail.com) przez Internet, nigdy nie wierzyłem, że wciąż istnieje prawna i prawna firma na całym świecie, więc poszedłem do sieci i zobaczyłem zeznania innych ludzi z różnych krajów, w jaki sposób ta Spółka pożyczkowa pomogła im uzyskać pożyczkę, więc skontaktowałem się ze Spółką i złożyłem wniosek o 40 000 EUR, w ciągu mniej niż 24 godzin otrzymałem kwotę pożyczki na moje konto. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? uprzejmie i szybko skontaktować się z firmą za pilną pożyczkę, a także być świadkiem, tak jak ja, skontaktuj się z jej e-mail: joannormaloancompany@gmail.com
mark
mark 11.11.2017, 15:48
Pożyczający? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub pożyczki biznesowej? Czy jesteś
odmówiono pożyczki z twojego banku lub jakiejkolwiek firmy finansowej?
Oferujemy kredyty prywatne, biznesowe, finansowe, handlowe i osobiste z
bardzo niskie roczne stopy procentowe już od 3% w ciągu jednego roku do 30 lat
okres spłaty i do dowolnego miejsca na świecie. Oferujemy pożyczki dowolnych
ilość. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest nasze
priorytet. Tracisz sen w nocy martwiąc się, jak zdobyć legit
pożyczkodawca?
dziś jesteśmy jednym z najlepszych pożyczkodawców, ponieważ mamy dowód, że nasze usługi są w 100%
gwarancja. Zamiast obgryzać paznokcie, skontaktuj się z nami już dziś
przez: swazerfirm77@outlook.com
sandra kalniete
sandra kalniete 10.11.2017, 17:14
Jak otrzymałem Pożyczoną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (chillwellfinancialhome@gmail.com)

Witam wszystkich, Nazywam się Sandra Kalniete, jestem z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, że otrzymałem pożyczkę od pana Chillwell Loans Company {(chillwellfinancialhome@gmail.com)} Odnoszę się do tego, moje świadectwo w Ameryce Południowej, ponieważ słyszałem o ludziach, którzy spadają za niewłaściwą spółkę pożyczkową i podrabiają tam ciężko zarobione pieniądze, po tym, jak złożyłem dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj, na tym forum, myślałem, że udzielanie pożyczek było prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawi mnie panu Jamesowi Petersonowi World Loans Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia , Miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana Chilla Well, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając wiarygodnego pożyczkodawcy, aby wypróbować Mr Chillwell Loans Company, jego jest troskliwa i wyrozumiała. Nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki również lub chcesz uzyskać fundusze na swoje projekty, więc nie wahaj się skontaktować z firmą Mr Chillwell dzisiaj. jego adres e-mail to (chillwellfinancialhome@gmail.com)
MONIKA ZAJAC
MONIKA ZAJAC 8.11.2017, 13:55
Pozdrowienia dla wszystkich
Nazywam się MONIKA ZAJAC
Właśnie otrzymał kredyt w wysokości 30.000Zl w dużym francuskim przedsiębiorcą
Nazywa się CHARLY KERKIR
Jest to uczciwy i rozsądny człowiek z oryginalnymi dokumentami
On zawsze dotrzymuje słowa
Dzięki temu wielkiemu człowiekowi
I rozwiązać wszystkie moje długi
A teraz mam pokój serca
I żyję moje spokojne życie sukę do CHARLY KERKIR
Teraz jestem spokojny
A ja Ci udostępniony
Aby uzyskać więcej informacji
Można kontakt poprzez email
monikazajaac132@gmail.com
Lub skontaktować się z kredytodawcą się do
charlykerkir@gmail.com
Jeśli nie potrzebują kredytu
Proszę skontaktować się z rodziną
Ale padło na właściwej osoby
To pożyczkodawcy, a nie jak inni

Dziękuję za uwagę

Niech cię Bóg błogosławi
mrs joy kenny
mrs joy kenny 5.11.2017, 16:41
Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the

money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible then monthly payment *. How long will it be

financed? After submitting the application You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the

information they need yours.
Contact us today via:
(((( helmondkazimloans@gmail.com))))
((((insaatbema@gmail.com ))))
Gloria
Gloria 22.10.2017, 21:29
witam, moi ludzie są w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki i założyć firmę? tutaj pojawia się odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś mam pożyczkę w kwocie 58.000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć wszystkim, że Stella Rene jest prawdziwą i legitymizuje się, kiedykolwiek zażądała Ty i w ciągu godziny otrzymasz odpowiedzi na problem finansowy i zauważ, że Stella Rene jest jedyną osobą, na którą możemy ufać, a teraz jestem szczęśliwa dzisiaj, więc skontaktuj się z nią dziś na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może pomóc Ci wyemitować kryzys pożyczki i dzisiaj ja i moja rodzina są bardzo szczęśliwi, ponieważ również wyczyszczono zadłużenie bankowe, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dziś.

Gloria
bdsfn.com@gmail.com
bdsfn.com@gmail.com 21.10.2017, 12:58
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

What is your situation? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com )
(anatiliatextileltd@gmail.com)
*Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans *Car Finance *Commercial Loans *Investments Loans *Debts Consolidation *Business Planning *Commercial Development Finance *Properties Mortgages *Bad credit loans *commercial loans *Start-up- working capital loans *Construction loans *Car loans, *Hotel loans*Student loans at the cheapest interest rate of %.

For more details :Email : ( bdsfn.com@gmail.com )
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Emaill: bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova
LOAN OFFER
LOAN OFFER 20.10.2017, 16:05
TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY AS A SINGLE MUM

My names is Mrs Yvonne Bills. I live in USA Las Vegas and I am a happy woman today as I speak , I told my self that any loan company or lender that could change my broke life of mine and that of my family , I will refer any person that is looking for loan to Them. They gave me happiness to me and my family, I was in need of a loan of $40,000 USD on september 12 2015 and I got my loan within 72 hours without stress They are indeed God fearing people, working with a reputable loan company. if you are in need of a loan and you are 100% sure to pay back the loan please contact them today and please tell them that Mrs Yvonne Bills referred you to them you can reach them via email;………( slivinumarko@yahoo.com )………………………I wish you good luck thanks and may God almighty bless you ….
jose dennison