Sobota, 24.06.2017, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.

  • 10.06.2013, 23:00
  • (MC)
Mężczyzna chciał zabić żonę siekierą. Później popełnił samobójstwo.
  Do tragedii doszło w piątkowy poranek w gminie Nowy Staw, w czasie domowej awantury mężczyzna złapał siekierę i zadał nią żonie trzy ciosy w głowę. Kobieta trafiła do szpitala, zaś mężczyzna uciekł z mieszkania. Odnaleziono go martwego kilka godzin później.    

W piątek rano w gminie Nowy Staw doszło do rodzinnej awantury, w czasie której liczący 60 lat mężczyzna chwycił siekierę i zadał nią żonie trzy ciosy w głowę. Wezwane pogotowie opatrzyło kobietę i zabrało ją do szpitala natomiast mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Sześćdziesięciolatka poszukiwano przez kilka godzin, do akcji obok policji włączyli się także strażacy z OSP, którzy przeczesywali okolicę. Po kilku godzinach odnaleziono martwego sprawcę – popełnił samobójstwo. Z ustaleń prokuratury wynika, że wcześniej nie zdarzały się żadne interwencje w tej rodzinie, konflikty rozpoczęły się stosunkowo niedawno i do kłótni wywoływanych przez mężczyznę dochodziło od około miesiąca. Świadkowie mówią o tym, że od niedawna mężczyzna bywał też agresywny.

W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok mężczyzny, która wykazała, że mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Nie stwierdzono też obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich.

(MC)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

virginie
virginie 2 dni temu, 10:54
Oferta pożyczki
Proszę o kontakt przez e-mail: virginiestruchen@gmail.com
Ja jestem Pani Virginie Struchen zwłaszcza jeden, który oferuje międzynarodowe pożyczki. Z kapitałem, który będzie służyć do udzielania pożyczek między osobami fizycznymi w krótkim i długim okresie począwszy od 5000 do 9,500,000 euro do wszystkich poważnych osób, będących w rzeczywiste potrzeby stopa procentowa wynosi 3% rocznie. I przyznać, pożyczek, kredytów na nieruchomości, kredyty inwestycyjne, kredyty samochodowe, pożyczki osobiste. Jestem dostępny zaspokajac maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza wniosku. Proszę o kontakt przez
E-mail: virginiestruchen@gmail.com
virginie
virginie 2 dni temu, 10:49
Oferta pożyczki
Proszę o kontakt przez e-mail: virginiestruchen@gmail.com
Ja jestem Pani Virginie Struchen zwłaszcza jeden, który oferuje międzynarodowe pożyczki. Z kapitałem, który będzie służyć do udzielania pożyczek między osobami fizycznymi w krótkim i długim okresie począwszy od 5000 do 9,500,000 euro do wszystkich poważnych osób, będących w rzeczywiste potrzeby stopa procentowa wynosi 3% rocznie. I przyznać, pożyczek, kredytów na nieruchomości, kredyty inwestycyjne, kredyty samochodowe, pożyczki osobiste. Jestem dostępny zaspokajac maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza wniosku. Proszę o kontakt przez
E-mail: virginiestruchen@gmail.com
SARAH WILLIAMS
SARAH WILLIAMS 21.06.2017, 09:59
Firma Sky World Loan, udzielamy pożyczek z oprocentowaniem 0f 3%.
 

Dobry dzień sir / ma.

Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu przy ustalaniu kwoty kredytu od 100 milionów pożyczek pożyczki w wysokości 1.000 dolarów pożyczki dolarowej na rozwój biznesu: konkurencyjność na konkurencyjność krawędzi / firmy.

Oferujemy różne kredyty

* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczki dla firm (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczka konsolidacyjna
  
Bez opłat wstępnych.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij e-mail do nas dzisiaj
Skyworldloanfirm@gmail.com
Skyworldloanfirms@yahoo.com


Sarah Williams.
Dell Loan
Dell Loan 20.06.2017, 23:58
Hello.
Are you in search of a legit loan lender, tired of being turned down by banks and mortgage,are you tired seeking Funds to finance your Business, or are you financially embarrassed that you cannot pay up your Debt and Bills, Do you think of getting a Financial Help ? while don't you hurry now and Grab your Guaranteed and Unsecured Loan today at Dell Loan Company, we give out the best service ever to all our customer, and will are working towards and beyond our customers reach and expectation, as we Render out all kinds of Loans. to Loan seekers, Individuals, Cooperate Organization's, Companies, and so on.We give LOANS at the range ?10,000.00 and ?10,000,000,000. 00, Pounds, Euros Max. with an interest rate of 1%.So do you need a loan today to finance your budget.

I await your email today.
E mail:(dellloan@aol.com)
NELLY
NELLY 15.06.2017, 20:31
Mam już już zaprogramowaną i niewykorzystaną kartę bankomatową
Wycofać maksimum 5000 dolarów dziennie, maksymalnie 30
Dni przez (wesleymarkhackers@gmail.com).
Cieszę się z tego, bo mam ostatni tydzień i używałem go, aby otrzymać 150 000 dolarów. Wesley oznacza Hackerów
Aby pomóc ubogim i potrzebującym, choć jest nielegalne, ale to
Jest coś miłego i nie jest jak inne oszustwo udawanie
Mieć puste karty bankomatu. I nikt się nie złowiesz, kiedy
Używając karty. Uzyskać od wesley mark Hackers już dziś! Wystarczy wysłać e-mail
Do (wesleymarkhackers@gmail.com)
Robert
Robert 11.06.2017, 07:45
Cześć,

Czy szukasz prawdziwej pożyczki po przystępnej stopie procentowej, w ramach sprzyjających warunków udzielania pożyczek? Czy potrzebujesz pożyczki na pokrycie długu lub spłacenie rachunków? Czy Twoje banki i inne instytucje finansowe zostały przez Ciebie odrzucone tylko dlatego, że masz niski wynik kredytowy? Czy potrzebujesz pożyczki lub finansowania z jakiegokolwiek powodu,

Kredyty samochodowe
Kredyty mieszkaniowe
* Pożyczki firmowe
* Kredyty hipoteczne
* Kredyty mieszkaniowe
* Kredyty konsolidacyjne
* Pożyczki osobiste

Uwaga: udzielamy pożyczki za 3-procentową stopę procentową rocznie.

Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: - cashloancompany10@gmail.com, aby umożliwić nam otwarcie pliku przetwarzania pożyczki.

Kontakt z e-mail: - cashloancompany10@gmail.com

Wszystkiego najlepszego,
Pan Robert Smith.
kelvin smith
kelvin smith 9.06.2017, 17:00
Uzyskanie legalnego kredytu zawsze było ogromnym problemem dla klientów, którzy mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczenia to coś, czego klienci zawsze martwią się, szukając pożyczki od legalnego pożyczkodawcy. Ale ... zrobiliśmy tę różnicę w sektorze kredytów. Możemy umówić się na pożyczkę w przedziale 10 500 USD. Do 9500 000 000 000 USD tak niskie jak 2% zainteresowania Zareaguj natychmiast na ten e-mail: kelvinsmithfunds@hotmail.com
adams john loan
adams john loan 8.06.2017, 13:08
Jesteśmy Organizacją chrześcijańską mającą na celu pomoc ludziom w potrzebach pomocnych, takich jak pomoc finansowa. Jeśli więc masz trudności finansowe lub jesteś w jakimkolwiek bałagan finansowym, a potrzebujesz funduszy, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą, Czy chcesz otrzymać pomoc finansową? każdego rodzaju? Jesteśmy prywatną firmą pożyczkową, która zapewnia wszystkie rodzaje pożyczki / finansowania dla wszystkich, którzy chcą otrzymać pomoc finansową. Lub trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od banków lokalnych, bo Biblia mówi "" Łukasza 11:10 Każdy, kto prosi, otrzymuje; Ten, kto szuka odkryć; A tym, którzy puka, drzwi zostaną otwarte ", więc nie pozwól, aby te możliwości przebiegały przez ciebie, ponieważ Jezus jest tym samym wczoraj, dziś i na wieki. Którzy potrzebują pomocy
E-mail; moyesfinancehelp@gmail.com / adamsjohnloanfirm@hotmail.com
Mr David
Mr David 8.06.2017, 03:43
Witam drodzy cenni klienci,

Witamy pana posła Davida Johna, czy szukasz pożyczki, aby zapłacić rachunki i finansowanie lub inwestycje w projekt? Publikujemy międzynarodowe firmy pożyczkowe i osoby, które zostały zamknięte dla banków i innych instytucji finansowych, nie martwiąc się więcej, ponieważ kontaktujesz się z nami dzisiaj i otrzymasz kredyt szybko i łatwo, jak teraz.

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki teraz pożyczki biznesowe i wiele więcej: Jeśli jesteś bardzo zainteresowany kredytem
Oferta, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail poniżej:
E-mail: mrdavid.john82@hotmail.com
victoria
victoria 7.06.2017, 17:10
pożyczyć! pożyczyć!! pożyczyć!!!
Czy szukasz renomowanej i akredytowanej firmie pożyczki prywatnej, która daje pożyczki na okazję do życia. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki w sposób bardzo szybki i łatwy, pożyczki osobiste, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny, pożyczka studencka, pożyczka biznesowa, pożyczka inwestycyjna, konsolidacja długów i inne. Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie kłopoty finansowe były przeszłością. Pożyczamy fundusze osobom fizycznym i firmom potrzebującym pomocy finansowej w wysokości 2%. Nr wymaganego zabezpieczenia społecznego i nie wymaga sprawdzenia kredytu, gwarantowana 100%. Chcę skorzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy wiarygodnej pomocy i chętnie udzielimy pożyczek.
Więc napisz do nas dzisiaj: (victoriaemmanuelloan@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę.
remi.credit
remi.credit 2.06.2017, 19:20
Czy potrzebujesz gwarancji kredytowej w wysokości 1% odsetek w celu spłacenia długów lub rachunków lub celów biznesowych? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś i naszą firmą e-mail {remi.credit111@gmail.com} Wszystkie nazwy: Wymagana kwota kredytu: Termin kredytu: Osobisty numer telefonu: miesięczny dochód: Wielkie dzięki.
Collins James
Collins James 2.06.2017, 11:41
Damat Financial Corporation, Inc.
 
Jesteśmy prywatnymi kredytodawcami międzynarodowymi. Oferujemy różne kredyty z bardzo niską stopą procentową w wysokości trzech procent rocznie. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych i korporacyjnych portfeli inwestycyjnych w ramach naszego

Bezpośrednia jurysdykcja.
 
OFERUJEMY następujące kategorie pożyczek bez konwersji na poziomie 3%
* Pożyczki osobiste * Pożyczki firmowe * Kredyty inwestycyjne * Kredyt samochodowy
* Pożyczka studencka * kredyt rolniczy * kredyt mieszkaniowy
 
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, proszę podaj krótko następujące informacje kierownictwu za pośrednictwem poczty elektronicznej: collinsjames420@hotmail.com
 
* Imię:
* Kraj:
* Telefon:
* Wymagana kwota:
* Termin pożyczki:
* Płeć:
*Stan cywilny:
kredit.financesandrine@gmail.com
kredit.financesandrine@gmail.com 2.06.2017, 11:06
Szukasz kredytu, aby zwiększyć swoją działalność lub
do realizacji projektu , lub kupić mieszkanie,lub potrzebujesz pieniędzy, aby stworzyć biznes, nie masz pracy i czy potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić czynsz lub dokonać zakupu samochodu, a nawet osobistego kredytu, ale niestety bank prosi o warunki, w których jesteś w stanie ' s niepokój mnie szczególności usług kredyty, a także wszystkich osób w stanie wykonać . albo potrzebujesz pieniędzy z innych powodów , nawet jeśli jesteś na czarnej liście; proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować, aby uzyskać więcej informacji.E-mail :kredit.financesandrine@gmail.com
E-mail : kredit.financesandrine@gmail.com
Darwintsun
Darwintsun 29.05.2017, 12:12
Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us through www.darwintsun.com at any time.
Darwintsun
Darwintsun 29.05.2017, 12:10
Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us through http://www.darwintsu… at any time.
mertain lincon
mertain lincon 29.05.2017, 09:55
Czy przejdziesz przez jakiś stres finansowy i szukasz sposobu na wyjście z problemu, Oto MERTAIN LINCON, aby pomóc przezwyciężyć stres finansowy i stać się szczęśliwym człowiekiem.MR.MERTAIN LINCON Legalne i zatwierdzone przez rząd kredytodawcy pożyczki prywatnych. W ramach pakietu pomocy socjalnej oferowany jest program pożyczek pływających z 3% stopą procentową bez zabezpieczenia. Ma to pomóc osobom w osiągnięciu ich celów finansowych. Minimalna kwota, którą można wypożyczyć to 5.000,00 dolarów amerykańskich do maksymalnej kwoty 500 milionów dolarów. Nasze zobowiązanie do obsługi klienta i naszego innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej,
Mertainloanfirm07@gmail.com
philip morgan
philip morgan 26.05.2017, 15:35
Czy potrzebujesz osobistego i biznesowego lub finansowania inwestycji, bez stresu i szybkiej akceptacji? Jeśli tak, skontaktuj się z nami dzisiaj, ponieważ obecnie oferujemy pożyczki z doskonałą stopą procentową na poziomie 2%. Nasze finansowanie jest bezpieczne i bezpieczne. Naszymi klientami są szczęście. Pożyczki z tytułu 5000 € - € 1,000,000.00 USD Euro i funty, dostępne są teraz: Business, Personal, House, Travel i Student Loan Pożyczki itp. Więcej informacji Wyślij szczegółową propozycję pożyczki (kwota kredytu i czas trwania kredytu)
Oficer pożyczki. EMAIL: (philipmorganloanservice00@gmail.com

Strona Facebook: www.facebook.com/cfreeloan
Logan
Logan 26.05.2017, 07:52
Trzeba pożyczki płacić rachunki lub rozpocząć nowe przedsięwzięcie? Możesz skontaktować się mnie teraz, aby uzyskać więcej informacji. LUCASLOANLENDINGCOMPANIA@YAHOO.COM, stronie internetowej: https://lucasloanlen…
LARRY ELLISON
LARRY ELLISON 24.05.2017, 01:31
Czy potrzebujesz kredytu?

LARRY ELLISON FINANCE Spółka jest ograniczona do kapitału zakładowego. Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszystkich rodzajów. Nasze pożyczki waha się od firmy do pożyczki osobiste lub warunków krótko- lub długoterminowych z korzystniejszych stóp procentowych (2%). Nasz proces pożyczki jest bardzo szybki i niezawodny z gwarancji. Aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach, odwiedź nas na nasz e-mail; ( larryellisonfinance@gmail.com )


Wypełnić formularz zgłoszeniowy.
1) Imię i nazwisko:
2) Państwo:
3) kwota potrzebna:
4) Czas trwania kredytu:
5) Numer telefonu:


E-mail: larryellisonfinance@gmail.com
mcain
mcain 20.05.2017, 15:55
dobry dzień
Czy potrzebujesz pożyczkodawcy pożyczkobiorcy, aby dać Ci natychmiastową pożyczkę do płacenia rachunków i rozpocząć działalność? Skontaktuj się z zenithloanconsultant@gmail.com w celu natychmiastowej pożyczki,
Telefon: +17815611941
Whatsapp: +2349022703318,
dzięki
FRANCA WOLLER
FRANCA WOLLER 20.05.2017, 10:51
Dobry dzień
Czy myślisz o pożyczce? Czy pilnie potrzebujesz pilnego
Pożyczka na kampanii wyborczej? Czy jesteś w długu? Aby twoja szansa
Dajemy osobiste pożyczki, pożyczki biznesowe i korporacyjne
Pożyczki i wszelki rodzaj zlecenia w wysokości 2% w celu rozwiązania niniejszej informacji
Skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: Lapo.financialgroup@gmail.com
WSKAZÓWKA WSZYSTKIE RESPONSE MUSZĄ ZOSTAĆ WYPEŁNIONE NA Lapo.financialgroup@gmail.com
Pozdrowienia
mcjones
mcjones 17.05.2017, 20:19
Dzień dobry
Szukasz pożyczki pilnej? Skontaktuj się mcjonesloancompany@yahoo.com dla natychmiastowej pożyczki.
Telefon: +17815611941
Whatsapp: +2349022703318,
dzięki

Divine
Divine 16.05.2017, 02:53
cześć

Czy starałeś się rozpocząć projekt lub otworzyć firmę? Potrzebujesz pilnego finansowania, aby ukończyć edukację lub zbudować dom? Potrzebujesz pilnego finansowania na leczenie szpitalne lub wyjazd za granicę? Uprzejmie prosimy o kontakt przez: (divineloanfirm622@gmail.com)

Z poważaniem,
  Boski
DAVID WILSON
DAVID WILSON 6.05.2017, 03:38
Czy szukałeś sposobu uzyskania dostępu do prywatnego kredytodawcy? Martwiłeś się, jak wyjść z długów? Czy jesteś człowiekiem biznesu i musisz rozpocząć nowy biznes lub rozwijać istniejący? Jest nadzieja dla Ciebie, ponieważ jest to prywatna firma, która oferuje tanie pożyczki na niskim poziomie 3%. Pożyczamy do 25 milionów euro. Jesteśmy zatwierdzeni przez rząd, a nasze usługi są jasne, szybkie i gwarantowane. Odwiedź nas na adres e-mail: davidwilsonloanfirm@yahoo.com
John Lisa
John Lisa 30.04.2017, 02:45
Witam, jestem Pan John Lisa, prywatny pożyczkodawca, który daje pożyczkę z bardzo niską stopą procentową 2%. Dajemy wszelkiego rodzaju pożyczki takie jak pożyczka edukacyjna, pożyczka firmowa, kredyt domowy, pożyczka rolna, pożyczka indywidualna, pożyczka samochodowa i inne dobre powody. Nasz program pożyczkowy jest bardzo bezpośredni i elastyczny, tak jak Twoja satysfakcja i sukces finansowy to nasz cel. JEŚLI ZAINTERESOWANY, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: johnlisaloncompany2003@gmail.com
christi
christi 29.04.2017, 10:06
Cześć, jestem kobietą biznesu. Oferujemy bardzo prostą pożyczkę w wysokości 5 000 000 - 6 000 000 000 złotych wszystkim szczerze i poważnie, aby zapłacić 2% stopę procentową w skali rocznej za okres zwrotny. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną drogą elektroniczną. E-mail: christiworldpersonal@gmail.com
LARRY
LARRY 20.04.2017, 12:25
CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI?

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać zadłużenie lub spłacić rachunki lub rozpocząć miłe interesy? Czy potrzebujesz środków na sfinansowanie projektu? E-mail: ( larryellisonfinance@gmail.com ) Oferujemy gwarantowane usługi pożyczkowe dowolnej kwoty i dowolnej części świata dla (osób fizycznych, firm, nieruchomości i organów korporacyjnych) przy naszym doskonałym oprocentowaniu w wysokości 2%. Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij poniższy adres e-mail: larryellisonfinance@gmail.com
jonna
jonna 10.04.2017, 15:35
Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy pożyczkę na pożyczkę osobistą, pożyczkę firmową, kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe i wszelkiego rodzaju kredyty, a ta firma oferuje pożyczkę w bardzo niskiej stopie procentowej 2%, więc jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, chcemy, abyś wrócił do Tak przez e-mail: jonnafinance@outlook.com
bdsfn.com@gmail.com
bdsfn.com@gmail.com 8.04.2017, 16:35
Good Day Dear Loan Seeker,

Have you been struggling to start a project or open a business? do you need an urgent finance to complete your education or build a house? do you need urgent finance for hospital treatment or travel abroad? kindly contact us today via our email for quick solutions to your problems, Contact us now: 1% * Long-term repayment (1-30
If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form.

Loan application form:
Full Name:....................
Country:.....................
State:..............
City:..............
Sex:.........................
Phone Number:...........
Loan Amount :...........
Have You Applied Before?....................
With Best Regards.
Mrs. Pranchment Dura
Emaill Address: bdsfn.com@gmail.com
Anderson
Anderson 25.03.2017, 14:21
Czy myślisz o pożyczce? Poważnie potrzebujesz pilnej pożyczki, aby założyć własną firmę? Czy jesteś w długu? To Twoja szansa na osiągnięcie Twoich pragnień, oferujemy pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i pożyczki dla firm oraz wszelkiego rodzaju kredyty z oprocentowaniem 2% w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (andmoris38@gmail.com)
Styen Mugins
Styen Mugins 25.03.2017, 07:07
Dzień dobry,

Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Czy Twoja firma, firma lub przemysł potrzebuje pomocy finansowej? Czy potrzebują środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Czy potrzebują środków finansowych, aby rozwinąć swój biznes? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych inviduals którzy poszukują kredytu w dobrej wierze. Czy jesteś poważnie w potrzebie pilnego kontaktu z nami kredytu na Email: exxonmobil191@outlook.com

Chayapa
Chayapa 14.03.2017, 16:56
witaj jesteś w trudnej sytuacji finansowej ??? i trzeba pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, należy zwrócić dług lub dla leków ?? Jeśli tak, proszę połączyć się z pani Stella Rene CEO pani Stella Rene Kredytowej Firm jej firma jest bezpieczne, zabezpieczone i zaufany w tym samym czasie, ponieważ jest to firma, gdzie ja właśnie zrealizowane pożyczkę od 120,000,00 i było udane i faktycznie mój marzenia się do dzisiaj, więc chcę używać tego medium poinformować każdego, kto jest w potrzebie pożyczki, aby połączyć się z pocztą elektroniczną pod {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}

przetestowane i zaufanie.

Chayapa


David White
David White 1.12.2016, 17:23
Ocean Kredytodawcy i hipoteczne ograniczona do małych i dużych ilości kredytów. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej, Nasi eksperci ma przyjść z pomocą ludziom w potrzebie pieniędzy i za co stawiamy nasze usługi z korzyścią dla każdej osoby. W celu zwiększenia liczby naszych działań oraz daje możliwość dostarczenia na przypisujemy pożyczek pieniężnych, do każdej osoby niepokój lub trudności finansowych na zakup nieruchomości rolnych, osiągnięć projektowych lub innego projektu budowlanego oraz innego rodzaju. Jeśli naszej ofercie zainteresowania proszę o kontakt us.Email adres; oceanlenders05@gmail.com
Anita Davids
Anita Davids 2.11.2016, 17:26
Jestem po prostu zmęczony ludzie scammed ponieważ potrzebne pożyczek. Jestem Anita Davids, samotna matka z dwiema córkami i obecnie mieszka w Hiszpanii. Już w sierpniu 2015 roku i był w trudnej sytuacji ze względu na nieprzewidziane koszty leczenia, jak mam czym walczyć z moim problemem raka, straciłem pracę i został zatrzymany w złej gospodarki finansowej, dopóki nie został wprowadzony do kancelarii kredytu o nazwie " WESTLAND INVESTMENT "przez mojego przyjaciela Gomez. Na początku nie był zainteresowany jakom przysiągł nigdy ubiegać się o pożyczki online, ponieważ ja już straciłem $ 57,000 oszustów udających Kredyt Kredytodawcy, ale po silnie przekonany przez mojego przyjaciela Gomez, ale w końcu zdecydowaliśmy się dać z siebie Ostatnia próba, złożyłem i złożyć wszystkie informacje wymagane i ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem pożyczkę $ 90.000.00 zaledwie 48 godziny później. Uwierz mi przyjaciół, to jest prawdziwe i chcę używać tego medium zachęcam wszystkich zainteresowanych coraz szybki i łatwy kredyt na proszeni o kontakt "WESTLAND INVESTMENT SERVICES" (westlandinvestment@gmail.com) są bardzo dobre w pomaganiu i wiem, że oni pomogą Ci z przeniesieniem pożyczki natychmiast. Są jedynymi prawdziwymi poĹĽyczkodawcy tam ze 100% gwarantowanej legitymacji. westlandinvestment@gmail.com dzięki

mr james scott
mr james scott 26.10.2016, 19:42
Witaj,

Dajemy pożyczki do 3%, a my zawsze dążenie poprosić o karty kredytowej do dyspozycji, niezależnie background.Email nam kredyt: mrjamesscott12@gmail.com

Nazwa:
adres:
konsumpcja:
Telefon komórkowy:
Trwanie:
kraj:
Płeć:
Kwota kredytu potrzebne:

Dzięki Ci za Twój zrozumieć

PAN. JAMES

mrjamesscott12@gmail.com
peter
peter 6.10.2016, 07:15
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
peter
peter 6.10.2016, 07:14
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
peter
peter 6.10.2016, 07:14
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
peter
peter 6.10.2016, 07:13
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
peter
peter 6.10.2016, 07:13
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
peter
peter 6.10.2016, 07:12
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
peter
peter 6.10.2016, 07:12
Szukasz kredytu? Albo odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Spółka Kredyt Peter Albert rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail. peteralbertloanfirm@outlook.com
CHRIS LAISURE
CHRIS LAISURE 21.09.2016, 02:46
Ubiegac sie o pilna pozyczke dzisiaj na: (mortgagelaonbasics@gmail.com)
Uwaga prosze: Czy finansowo w dól? Czy potrzebujesz pozyczki placic
off rachunki lub zakup domu lub zwiekszyc swój biznes? Ubiegac sie o pozyczke
teraz i uzyskac zezwolenie. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w ograniczonej zainteresowania
wskaznik 2%. Nasz program kredytu jest bardzo bezposredni i elastyczna jak twoje
Satysfakcja i finansowy sukces jest naszym celem. Zainteresowanych wiecej
Informacje na temat skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: (mortgagelaonbasics@gmail.com)
Alex Burnt
Alex Burnt 31.08.2016, 05:01
Cześć.
Jestem prywatnym finansowej. Robię pożyczek między szczególności i osób w trudnej sytuacji finansowej może być w stanie dokonać zwrotu pożyczonej kwoty. Moje warunki kredytu są proste i dobrze zdefiniowane. € 10,000 do € 500 mln, przy oprocentowaniu w wysokości 2% bardzo prostych warunkach. Jestem wielkim biznesmenem, którzy oferują pożyczki dla osób w potrzebie. Oferuję punktowe krótko-, średnio- i długoterminowej. Nie wiemy, swój cel i nasze przesyłki są ubezpieczone przez bank za bezpieczeństwo transakcji. Dla wszystkich Twoich zgłoszeń propozycji dotyczących organizacji płatności i pomogę. A my nie necessitation wiele dokumentów, ale następnie potwierdzenia poświadczoną przez notariusza lub advocate.Just uczciwy i wiarygodny długu. Skontaktuj się ze mną już dziś i daj mi znać kwotę, którą chcesz pożyczyć. Jesteśmy gotowi do spełnienia naszych kandydatów w ciągu 6 godzin od otrzymania aplikacji sformułowane. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt poprzez e-mail:

E-mail: alexburnt07@gmail.com
Wioletta
Wioletta 24.07.2016, 17:22
Dzień dobry wszystkim z mojego kraju, nazywam się Wioletta od Warszawie przyjechałem tu na blogu, aby odwoływać się do firmy, która jest legit i wolne od oszustw i firmę, gdzie zrealizowany moją pożyczkę od 35,000,00euro wczoraj i ja przyszedłem tutaj, aby ta chwila rozdrażnieniem wszystkim, że jest w potrzebie kredytu, która nadal istnieje firma zawsze można ufać i polegać na bo w moim przypadku okazało się, że firma o nazwie firmy pożyczki Stella Rene, że była firma gdzie ja zrealizowany kredytu wczoraj, więc proszę się połączony z ta firma w przypadku, gdy są w potrzebie pilnej pożyczki dziś, bo zawsze możesz liczyć na pożyczkę Email poniżej {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} więcej informacji na dzisiaj.

Wioletta
Cornells Hendricks
Cornells Hendricks 28.04.2016, 00:21
Ja Mr.Cornells Hendricks, renomowanej pożyczki pożyczkodawcy, masz złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcę używać tego medium poinformować, że wykorzystuje niezawodną pomoc beneficjenta, będę zadowolony zaoferować pożyczki na 3% odsetek rate.so kontakt poprzez e-mail: wfs.info.s@null.net
Mrs Rose Berry
Mrs Rose Berry 19.01.2016, 12:25
Halo

Jesteśmy Organizacja Christian utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, takich jak help.So finansowej, jeśli przeżywają trudności finansowe lub masz jakiekolwiek bałagan finansowy, i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu, lub jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami poprzez e-mail mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com~~HEAD=pobj w Biblii mówi "" Łk 11:10 każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, drzwi zostaną otwarte ".Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki more.Please nich jest dla poważnych poglądach i Boga Ludzie obawiając.

Twoje imię:
SEKS;
WIEK;
Kraj
Kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
CEL POŻYCZKI;
Miesięcznego dochodu;
Ważny Numer telefonu komórkowego:

Dzięki za wyrozumiałość do kontaktu w oczekiwaniu

Pozdrawiam
Zarządzanie
E-mail: mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com
Mrs Rose Berry
Mrs Rose Berry 19.01.2016, 12:25
Halo

Jesteśmy Organizacja Christian utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, takich jak help.So finansowej, jeśli przeżywają trudności finansowe lub masz jakiekolwiek bałagan finansowy, i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu, lub jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami poprzez e-mail mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com~~HEAD=pobj w Biblii mówi "" Łk 11:10 każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, drzwi zostaną otwarte ".Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki more.Please nich jest dla poważnych poglądach i Boga Ludzie obawiając.

Twoje imię:
SEKS;
WIEK;
Kraj
Kwota kredytu:
Kredyt Czas trwania:
CEL POŻYCZKI;
Miesięcznego dochodu;
Ważny Numer telefonu komórkowego:

Dzięki za wyrozumiałość do kontaktu w oczekiwaniu

Pozdrawiam
Zarządzanie
E-mail: mrsroseberrrywilkinsfunds.usa@gmail.com
Larry Fox
Larry Fox 16.12.2015, 01:35
Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com
Pylencjusz
Pylencjusz 23.04.2015, 14:37
Nie pił alkoholu bo to stachu pylo i on nie pił nic. Zaatakował żone ponieważ niechciał się przeprowadzić do Malborka i były cały czas kłotnie. Dlatego abstynencie nie gadaj o takich rzeczach jak niewiesz. Ja mieszkam w tej wsi od 16 lat i znam ta rodzine i nawet córka mowiła ze to nie przez alkohol?
ola
ola 11.06.2013, 22:35
nie nam o ceniac co tak naprawde sie midzy nimi wydarzylo dziekowac tylko Bogo ze kobieta zyje
11.06.2013, 14:00
Fantazji ? Chyba agresji.
11.06.2013, 12:59
za dużo procentów, za dużo fantazji

Pozostałe