czwartek, 9 maja 2024 23:26

Liga Wojewódzka Juniorów w siatkówce

POMORZE - SPORT. Siatkówka. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą juniorzy UMKS Jurand Malbork w wojewódzkiej lidze siatkówki. Tym razem wyższość malborczyków uznali siatkarze Trefla Gdańsk.
To czwarty mecz i czwarte zwycięstwo juniorów Juranda, w poprzednich trzech spotkaniach przeciwnicy nie urwali malborczykom nawet seta. Pierwsi tej sztuki dokonali siatkarze Trefla, którzy mimo zwycięstwa w pierwszym secie w trzech kolejnych uznać musieli wyższość bardziej doświadczonych, malborskich zawodników. Mecz od początku był zacięty w trzech pierwszych setach o zwycięstwie decydowała przewaga, w ostatnim rozegranym zawodnicy Juranda nie pozostawili żadnych złudzeń kto jest w tym spotkaniu lepszy, wygrywając pewnie cały mecz 3:1 (24:26, 27:25, 26:24, 25:17).
Trefl Gdańsk – Jurand Malbork 1:3
(26:24, 25:27, 24:26, 17:25)