Środa, 26.06.2019

Nie widzisz efektów diety i ćwiczeń? Zdaj się na pomoc zabiegów wyszczuplających i specjalistów medycyny estetycznej!

  • 12.06.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Nie widzisz efektów diety i ćwiczeń? Zdaj się na pomoc zabiegów wyszczuplających…
Do kalendarzowego lata zostało już tak naprawdę niewiele czasu, a zatem to najodpowiedniejszy moment, aby zacząć przygotowywać swoje ciało do sezonu plażowego. Prowadzona przez Ciebie dieta i wykonywane regularnie ćwiczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Zdaj się na pomoc zabiegów wyszczuplających i specjalistów medycyny estetycznej! Przedstawiamy jeden ze skuteczniejszych oraz całkowicie bezinwazyjnych zabiegów, które znaleźliśmy w ofercie warszawskiej Kliniki Miracki. Poznaj zabieg Accent Prime i ciesz się pięknym ciałem w nadchodzące lato!

Accent Prime - kompleksowa poprawa wyglądu ciała

Accent Prime to jeden z niewielu dostępnych na rynku zabiegów wyszczuplających, które są w stanie przynieść tak kompleksową poprawę wyglądu ciała. To nie tylko skuteczny zabieg wyszczuplający na brzuch, uda, pośladki czy ramiona, lecz także dobry zabieg na cellulit, z którym większość z nas również walczy w sezonie wiosenno-letnim. Accent Prime przynosi też dodatkowo efekt ujędrnienia skóry ciała podczas zabiegu, co wzmacnia rezultat perfekcyjnie wymodelowanej sylwetki.

Gdy dieta i ćwiczenia nie przynoszą efektów

Specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki rekomendują ten zabieg osobom, które mają do czynienia z otyłością miejscową na brzuchu, ramionach, pośladkach, udach czy biodrach, a jednocześnie nadmiarem tkanki tłuszczowej odpornej na działanie diety czy ćwiczeń fizycznych. Wykonanie zabiegu nie oznacza jednak, że możemy całkowicie zaniechać zdrowy styl życia i zdać się tylko i wyłącznie na działanie przedstawionego urządzenia - po wykonaniu zabiegu należy kontynuować odpowiednio zbilansowaną dietę i regularną aktywność fizyczną, aby utrzymać te efekty na dłużej. Zabieg Accent Prime stanowi też doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki. To metoda, dzięki której możemy uzyskać analogiczne efekty, bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji.

Na czym polega redukcja tkanki tłuszczowej Accent Prime?

Accent Prime to metoda wykorzystująca skojarzone działanie dwóch fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w radiofrekwencji RF. W początkowe fazie zabiegu wykorzystwane jest działanie zimnych ultradźwięków, a następnie (po określonym czasie) urządzenie zaczyna emitować fale radiowe, które systematycznie podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszają krążenie i metabolizm w okolicy poddanej zabiegowi, a także pobudzają układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale radiowe i ultradźwiękowe wywołują naprzemienne naprężanie i rozluźnienie błon komórek tłuszczowych, prowadząc w efekcie do uszkodzenia i uwolnienia ich zawartości.

Czy zabieg jest bolesny?

Accent Prime to nie tylko skuteczny, lecz także jeden z niewielu całkowicie bezbolesnych dla pacjenta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg nie wymaga zastosowania specjalnego znieczulenia, a komfort podczas jego wykonywania zapewnia stała kontrola temperatury oraz specjalny system chłodzący. Bardzo ważne jest również to, że terapia nie uszkadza w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, co skraca do minimum okres rekonwalescencji i pozwala pacjentowi bardzo szybko powrócić do swojej codziennej aktywności.

Więcej na temat zabiegu Accent Prime znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/wyszczuplanie-ujedrnianie-ciala-i-usuwanie-cellulitu-accent-prime/

Grupa Tipmedia
Podziel się: