Środa, 26.06.2019

Założyłeś własną firmę w Malborku i szukasz hurtowni opakowań?

  • 03.04.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Założyłeś własną firmę w Malborku i szukasz hurtowni opakowań?
W mieście Malbork powstaje coraz więcej prywatnych przedsiębiorstw, które działają zarówno na rynkach lokalny, jak i ogólnopolskich. Firmy te specjalizują się w różnych branżach.

Centrum Pakowania

Duża ilość firm działa na skalę ogólnopolską, prowadząc przy tym sprzedaż wysyłkową. Jednak by wysyłać różnorodne produkty na terenie całego kraju koniecznie musimy zakupić materiały do pakowania produktów. Dlatego też firmy mieszczące się w okolicy Malborku spróbowali i zaufali Centrum Pakowania w Plewiskach koło Poznania. Do swoich przedsiębiorstw zakupują opakowania kartonowe, taśmy, koperty, folie strech i wiele innych produktów opakowaniowych, w konkurencyjnych cenach na rynku.

Rodzinny biznes z Wielkopolski

Firma Centrum Pakowania powstała dzięki rodzinnemu biznesowi związanemu z produkcją opakowań kartonowych. Stąd narodził się pomysł sprzedaży gotowych wyrobów kartonowych. Centrum Pakowania ma łącznie 1000 m2, zagospodarowanego magazynu, natomiast cała rodzinna firma zajmuję powierzchnię 5000 m2. Z roku na rok firma rozwija się zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim, dzięki sprzedaży internetowej.

Kartony hurtowo i detalicznie

Przedstawiciele firmy zapewniają, że posiadają szeroki asortyment produktów, zdecydowanie konkurencyjne ceny oraz bardzo dobrą jakość produktów, które klient może otrzymać od ręki – wystarczy, że złoży zamówienie w  internetowej hurtowni opakowań lub pojawi się osobiście w siedzibie firmy mieszczącej się w Plewiskach koło Poznania. Centrum Pakowania obsługuje klientów hurtowych, a także detalicznych nabywców. Bez względu na to, czy prowadzisz małą firmę, czy dużą zacznij współpracę już dziś z Centrum Pakowania.

Kartonowa rodzina

Osoby, które nabywają produkty z hurtowni opakowań zdecydowanie zwracają uwagę na miłą obsługę oraz terminową realizację zamówień. W przyszłości firma planuje poszerzyć swój asortyment o nowe produkty i nawiązać współpracę z nowymi kontrahentami, co sprawi, że przedsiębiorstwo jeszcze prężniej będzie funkcjonowało. Polecamy również odwiedzenie sklepu Kartoniarnia.pl, który należy także do „kartonowej rodziny z Plewisk”.

Grupa Tipmedia
Podziel się: