Kolczyki z labradorytem – postaw na wyjątkowy look

  • 10.01.2022, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kolczyki z labradorytem – postaw na wyjątkowy look
Ubrania i biżuteria dodają nam pewności siebie. Poza tym sposób, w jaki się ubieramy, wiele o nas mówi. Z tego względu wszyscy poszukujemy stylu, który najlepiej odda naszą nietuzinkową osobowość. Najłatwiej można wyrazić siebie za pomocą dodatków. Kolczyki z kamieniami naturalnymi powinny okazać się strzałem w dziesiątkę. Zobacz, jak kolczyki z labradorytem mogą podkreślić Twoją urodę!

Kolczyki z labradorytem – unikalny dodatek dla pewnych siebie kobiet

Kamienie naturalne cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób wierzy w ich magiczne właściwości. Labradoryt jest uważany za kamień będący źródłem mądrości Wszechświata. Ma przynosić jasność myśli i mądrość do podejmowania trafnych decyzji. Kamień ten wspiera intuicję i pomaga odróżnić rzeczywistość od fikcji. Mówi się, że otwiera oczy na przeznaczenie i wspiera w realizacji celów i postanowień. Jednak kolczyki z labradorytem to przede wszystkim efektowny dodatek do codziennych stylizacji. Na rynku znajdziemy wiele interesujących propozycji. Które z nich są warte uwagi?

Jakie kolczyki z labradorytem warto mieć?

Labradoryt jest na tyle uniwersalnym kamieniem, że pasuje zarówno do złotej biżuterii, jak i do srebrnej. Sam kamień jest ciemnoszary, ale przybiera różne odcienie – od granatu, aż po żółcie. Dzięki temu każdy okaz jest unikalny. Warto wybrać kolczyki z labradorytem, które podkreślą urodę. W przypadku osób o jasnej cerze i niebieskich oczach najlepsze okażą się kolczyki srebrne. Z kolei ci, którzy mają ciemniejszy odcień skóry, powinni dobrze czuć się w złotej biżuterii. Do wyboru są także wyraziste warianty, jak i te minimalistyczne, które znajdziesz na przykład na stronie https://misarte.com.pl/pl/c/Labradoryt/60. Większość z nich będzie pasować do wszystkich stylizacji – zarówno tych casualowych, jak i eleganckich. Chociaż wydawać by się mogło, że tak delikatny dodatek niewiele zmieni, w rzeczywistości kolczyki z labradorytem rozświetlą twarz i podkreślą makijaż. To ciekawa opcja dla miłośniczek minimalizmu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: