Środa, 26.06.2019

Decyzja o zakupie spacerówki dla dziecka

  • 17.08.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Decyzja o zakupie spacerówki dla dziecka
Decyzja, co do wyboru odpowiedniego wózka spacerowego nie jest łatwym wyborem, ponieważ obecnie jest do wyboru wiele wózków spacerowych. Wiele z nich posiada innowacyjne rozwiązania , od rodziców zależy więc wybór odpowiedniego wózka. Rodzice muszą koniecznie ustalić, jaki wózek będzie potrzebny ich maluchowi, by wpasował się w potrzeby rodziny. Wózek spacerowy powinien być solidny, wydajny, sprawny przez kilka lat użytkowania, szczególnie gdy z wózka ma korzystać rodzeństwo. Idealny wózek powinien być praktyczny, ułatwiać codzienność zabieganym rodzicom, to wózek który łatwo się składa, łatwo go przenosić oraz przechowywać.

Espiro Magic to wózek polecany przez rodziców, wyróżniony w 2015 roku w kategorii wózki spacerowe. Wózek ten jest niezwykle funkcjonalny, idealnie wpasowuje się w otoczenie, sprawdzi się w każdym terenie. W zwinnym poruszaniu w terenie pomagają wózkowi jednakowej wielkości skrętne koła. Są one piankowe, amortyzowane, co poprawia komfort w prowadzeniu wózka. Koła wózka Magic można zablokować tak, by wózek nie skręcał ale jechał tylko na wprost. Wózek wyposażony jest w hamulec nożny, który zablokuje wózek w każdej pozycji.

Wózek Espiro Magic można w każdej chwili bez problemu złożyć, tak szybko jak z prędkością światła. Wózek nie trzeba demontować z kół, składa się go wraz z kołami, dodatkowo zabezpieczony jest blokadą, by w czasie przenoszenia wózek się nie rozłożył. Wózek Espiro bezwzględnie nadaje się do zasłużonej drzemki podczas spacerku, płaska pozycja siedziska zapewni maluchowi przyjemny sen. Regulacja oparcia znajduje się z tyłu wózka, wystarczy pociągnąć za sznurek i gotowe, wybrana pozycja jest w mig ustawiona.

Wózek posiada również obszerną budkę, dzięki czemu dziecko jest w pełni osłonięte przed nadmiernym słońcem, chroni ona także przed innymi trudnymi warunkami atmosferycznymi. Budka wózka jest dodatkowo wyposażona w filtr UV, można ją regulować, wyposażona jest także okienko znajdujące się w budce wózka, które wykonane jest z siatki. Wózek dostępny jest w kilku stonowanych kolorach, które można dopasować do własnych upodobań.

Grupa Tipmedia
Podziel się: