Środa, 26.06.2019

Wygląd ma znaczenie! Dobierz pokrowiec na iPhone 8 odpowiednio do okazji

  • 18.07.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Wygląd ma znaczenie! Dobierz pokrowiec na iPhone 8 odpowiednio do okazji
Przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka. Dobrze by było więc przyzwyczaić się do dostosowywania aparycji naszego telefonu do okazji, w jakiej z niego korzystamy. Nie chodzimy do teatru w ciuchach na siłownię. Nie naprawiamy samochodu w garniturze, a na rozmowę o pracę nie idziemy przebrani za Batmana (chyba, że staramy się o rolę Batmana oczywiście). Czy wypada zatem iść na kolację biznesową i świecić kontrahentom przed oczami pstrokatym pokrowcem na nasze urządzenie? Etui, pokrowce, futerały – te wszystkie elementy stały się nieodłączną częścią świata mody. Warto więc wiedzieć, w które z nich „ubierać” nasz iPhone zależnie od okazji.

Biznes wymaga powagi. Zaopatrz się w elegancki pokrowiec

Spotkania, których celem jest podpisanie umowy lub istotnego kontraktu, odbywają się w bardzo poważnej atmosferze. Pani prezes międzynarodowej korporacji raczej nie wyciągnie z torebki telefonu z pokrowcem stylizowanym na uszy niedźwiadka w kolorze różowym. Do takich celów polecamy proste, aczkolwiek bardzo dystyngowane modele. Idealnie sprawdzi się tu zawsze bezpieczna czerń, jak również barwa grafitowa. Dla większości telefonów dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie silikonowych osłon przezroczystych. Coraz częściej możemy być świadkami, kiedy w kawiarni, podczas kolacji biznesowej telefon służy również do pokazania prezentacji firmy, lub innego filmu istotnego dla przebiegu rozmowy. Na przykład, pokrowiec na iPhone 8 może również spełniać funkcję statywu. W niektórych dobrych sklepach, np. Pancernik, można otrzymać przezroczyste etui z „nóżką”, dzięki której telefon nachylony jest pod kątem i w ten sposób spełnia rolę monitora dla takiego filmu, lub prezentacji.

Na imprezie trzeba się wyróżnić! Wybierz oryginalne etui

W porządku. Spotkania biznesowe mamy już za sobą, możemy się nieco wyluzować. Nasz telefon również może przestać przypominać jedynie profesjonalne urządzenie służbowe i przywdziać nieco bardziej „szalone” oblicze. Na wszelkiego rodzaju imprezach, czy to w klubie, czy na dyskotece, większość z nas lub się wyróżniać. Panie chętnie zaskakują kreacjami i stylizacjami, panowie próbuję przekonać do siebie płeć piękną poprzez odpowiedni ubiór, czy fryzurę. Każdy z nas jednak zwraca uwagę na osobę, która wyjmie telefon o niecodziennym i nietuzinkowym wyglądzie. Na rynku dostępne są przezroczyste, lub białe pokrowce z grafiką na tylnej części produktu – na przykład przedstawiającą drzewo, z którego spadają liście. Wspomniany już wyżej iPhone 8 może również zadziwiać wszystkich wokół bardzo artystycznymi, wielobarwnymi wzorami w stylu abstrakcyjnym – takie oferuje na przykład Uprosa Slim Iphone, model magma, czy nebula. Jeśli mamy ochotę na nieco bardziej stonowane barwy i stylistykę, zachęcamy do przetestowania etui z płatkiem śniegu (Uprosa Ice Breaker).

Cokolwiek wybierzesz – wybieraj u najlepszych

Pamiętajmy o zakupach w renomowanych i uznanych sklepach. Na rynku jest kilka firm działających online, mających ugruntowaną pozycję (jak na przykład wspomniany już sklep Pancernik). Kupując pokrowce na telefony w takich miejscach, można mieć pełne zaufanie co do przesyłki i jakości samych produktów.

Grupa Tipmedia
Podziel się: