ROZPOZNAJESZ PODEJRZANEGO? - SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ!

  • 29.06.2022, 09:15
  • Źródło: KPP Malbork
ROZPOZNAJESZ PODEJRZANEGO? - SKONTAKTUJ SIĘ Z POLICJĄ!

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z komendy powiatowej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Malborku prowadzą śledztwo w sprawie doprowadzenia podstępem pokrzywdzonej do poddania się innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło dnia 7 kwietnia 2022 roku około godziny 13.00 na ulicy Mickiewicza w Malborku. Analizując zapisy monitoringu funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą ma najprawdopodobniej mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Powiatowej Policji w Malborku przy ul. Gen. de Gaulle’a 3 lub innej najbliższej jednostki Policji. Informacje można również przekazać telefonicznie dzwoniąc całodobowo na numer 47 74 22 822 (dyżurny malborskiej komendy), 47 74 22910 (funkcjonariusz prowadzący sprawę) lub numer alarmowy 112 albo mailowo pisząc na adres: [email protected]. Zapewniamy pełną anonimowość.

Źródło: KPP Malbork

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe