Dzielnicowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji

  • 22.06.2022, 15:04
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dzielnicowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji

Podziel się:

Oceń:

Tradycyjnie, jak co roku, tuż przed wakacjami policjanci spotykają się z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczne wakacje". Wczoraj dzielnicowy spotkał się z uczniami klas 0-III Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku, aby przypomnieć najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz porozmawiać o zagrożeniach mogących występować podczas nadchodzących wakacji i zabaw nad wodą.

Malborscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych podejmują wiele działań profilaktycznych, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży. We wtorek dzielnicowy z malborskiej komendy uczestniczył w apelu zorganizowanym dla najmłodszych dzieci w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku. Podczas spotkania policjant przypomniał uczniom klas 0-III o bezpieczeństwie podczas wakacji zarówno w mieście jak i poza nim. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię, wypoczynku w lesie oraz nad wodą w ramach trwającej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Policjanci przez całe wakacje będą spotykać się z dziećmi i młodzieżą spędzającymi letni wypoczynek na terenie malborskiego powiatu, żeby porozmawiać z nimi o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacyjnych zabaw. Pamiętajmy, że szczęśliwe wakacje to bezpieczne wakacje.

Źródło: KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe