Pirat drogowy o 100 km/h przekroczył prędkość. Policja apeluje o minimum rozsądku na drodze!

  • 01.06.2022, 13:37
  • redakcja
Pirat drogowy o 100 km/h przekroczył prędkość. Policja apeluje o minimum… Archiwum

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze drogówki wczoraj zatrzymali kolejnego kierującego, który rażąco przekroczył prędkość. Niestety na drogach powiatu sztumskiego nie brakuje amatorów szybkiej jazdy. Sztumscy policjanci zatrzymali rekordzistę, który pędził 152 km/h.

Policjanci ujawnili kolejnego kierującego, który rażąco przekroczył prędkość. Wynik zarejestrowany na ręcznym mierniku prędkości, na odcinku gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 90km/h, wykazał, że kierujący audi jechał 152 km/h. W konsekwencji, za rażącą prędkość, 25-letni mieszkaniec powiatu został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł i 10 punktami karnymi.

Przypominamy, że od 1 stycznia, kierowców obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Przepisy, które właśnie weszły w życie, są bardziej surowe wobec piratów drogowych, pod kątem kwot mandatów, za najpoważniejsze wykroczenia drogowe.

Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania, w tym nadmierna prędkość mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków.

Sztumscy policjanci po raz kolejny apelują o bezpieczną jazdę oraz dostosowanie prędkości do ograniczeń jak i warunków ruchu.

KPP Sztum

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe