Akcja pomocy dla Ukrainy w szkole w Starym Polu

  • 20.03.2022, 15:03
  • Źródło: Monika Kosianowska
Akcja pomocy dla Ukrainy w szkole w Starym Polu

Podziel się:

Oceń:

Od początku rozpoczęcia inwazji Rosji na Ukrainę szkoła w Starym Polu solidaryzuje się z osobami dotkniętymi wojną. W pierwszych dniach uczniowie naszej szkoły otrzymali od Szkolnego Klubu Wolontariusza „Erka” wstążki w barwach narodowych Ukrainy. Każdy może również wyrazić swoje wsparcie poprzez przyczepienie na tablicy pokrzepiających słów skierowanych do narodu ukraińskiego.

W dniach 10 i 11 marca zorganizowano w SP w Starym Polu zbiórkę na wyprawki dla dzieci, które dołączyły do naszej szkoły. Organizatorzy akcji dziękują wszystkim uczniom, wolontariuszom i rodzicom, którzy włączają się w pomoc naszym sąsiadom. Bez wsparcia dobrych osób nie udałoby się pomóc tym rodzinom.

Źródło: Monika Kosianowska

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe