Policjanci w X Biegu „Tropem Wilczym” z harcerzami

  • 10.03.2022, 13:10
  • Wawrzyniec Mocny
Policjanci w X Biegu „Tropem Wilczym” z harcerzami KPP Sztum

Podziel się:

Oceń:

Sztumscy policjanci oraz grupa harcerzy z 4 Gromady Zuchowej wzięli udział w jubileuszowej X edycji biegu „Tropem Wilczym” Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dzierzgoniu. Uczestnicy rywalizowali na 2 dystansach. W biegu rekreacyjnym było to blisko 2 km, a w biegu głównym 5 km.

Impreza sportowa odbyła się w Dzierzgoniu i miała na celu popularyzację wiedzy na temat Żołnierzy Wyklętych oraz promowanie biegania, zdrowego stylu życia i patriotyzmu. Na starcie biegu stanęła również reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. Policjanci w umundurowaniu ćwiczebnym pokonali dystans 1963 metrów. Mundurowi pokonali trasę wspólnie z 4 Gromada Zuchową „Nadzwyczajnie Dzielne Smerfy”, którzy razem z nimi pokonali cały bieg.

 

Tym razem nie udało się zająć podium, ale jak sami mówią, dla nich najważniejsze było sprawdzenie swoich możliwości i propagowanie zdrowego stylu życia oraz patriotyzmu wspólnie z harcerzami.

 

KPP Sztum

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe