7 automatów do hazardu zarekwirowano na terenie Sztumu

  • 07.03.2022, 13:21
  • Źródło: KWP Gdańsk
7 automatów do hazardu zarekwirowano na terenie Sztumu Policja

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sztumie razem z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili działania zwalczające nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z sztumskich lokali dokonali zabezpieczenia 7 nielegalnie działających automatów hazardowych o wartości ponad 80 tys. zł. Właścicielom lokalu za popełniony czyn grozi wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze sztumskiej jednostki zajmujący się przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. W ramach tych działań funkcjonariusze w lokalu na terenie Sztumu zabezpieczyli 7 urządzeń, które nastawione były na zarabianie. Ponadto mundurowi zabezpieczyli kilka tysięcy złotych pochodzących z tego nielegalnego procederu. Maszyny służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych  o wartości ponad 80 tys. złotych wraz z pieniędzmi zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy KAS, jako dowody w prowadzonych postępowaniach.

Policjanci przypominają, że zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ziobro
Ziobro 27.03.2022, 09:10
Trochę im zeszło z tym zamknięciem.Działało to parę lat.A policja ma może 400m od komendy.To właśnie pokazuje skuteczność Sztumskiej policji.Ale w maseczkach są szybsi.Porażka.A co z innymi punktami w Sztumie nadal będziecie szukać parę lat?

Pozostałe