Weź udział w zbiórce krwi! Twoja krew może uratować czyjeś życie

  • 23.02.2022, 08:19
  • Wawrzyniec Mocny
 Weź udział w zbiórce krwi! Twoja krew może uratować czyjeś życie PGD

Podziel się:

Oceń:

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w najbliższej Zbiórce Krwi w Sztumie. Powiślańska Grupa Działania również w tym roku zaprosiła do Sztumu Krwiobus RCKiK w Gdańsku. Najbliższa akcja została zaplanowana na 25 lutego, czyli już w ten piątek.

Wykwalifikowany personel medyczny będzie oczekiwał na krwiodawców w godz. 9.00 - 13.00 przy Starostwie Powiatowym w Sztumie (ul. Mickiewicza 31).

Przypominamy, że warunkiem oddania krwi jest ukończenie 18 lat oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych.

PGD organizuje akcję poboru krwi wspólnie z Honorowym Klubem Dawców Krwi w Sztumie, Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Malborku oraz NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej, oddziałem terenowym w Sztumie.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe