Sobota pod znakiem punk-rocka. ZOBACZYMY: New Way Punk Rock, HGW Company i Muchomory G.

  • 21.01.2022, 17:29
  • Wawrzyniec Mocny
Sobota pod znakiem punk-rocka. ZOBACZYMY: New Way Punk Rock, HGW Company… Materiały promocyjne

Podziel się:

Oceń:

22 stycznia w Klubie Muzycznym w całości będzie należał do fanów muzyki punk. Na scenie pojawią się trzy formacje: New Way Punk Rock, HGW Company i Muchomory G. Czy punk cały czas ma się dobrze? Przyjdź i przekonaj się sam!

New Way Punk Rock (Golub Dobrzyń)

New Way Punk Rock zespół z Golubia-Dobrzynia, w składzie Marek Malinowski- wokal i bas, Rafał Goryński- gitara, Mateusz Pizoń perkusja. Nagrane dwie płyty APOGEUM i RZECZYWISTOŚĆ oraz zagrane kilkadziesiąt koncertów. Gramy co nam w duszy gra w punkowym klimacie.

 

HGW Company (Malbork)

Reaktywowany w 2018 jako HGW ©ompany ze Sławomirem Walkiewiczem na wokalu.Po odejściu Piotra Kropidłowskiego-na basie zastępuje go przez jakiś czas Bogusław Ułas.Nie trwa jednak długo i rolę basisty obejmuje Maciej Żuk. W lutym 2020 roku w Creme de la Creme Studio-Tczew zostaje nagrany materiał na płytę "Powyginani ",którą własnym sumptem zespół wydaje w październiku tego samego roku.Całość nakładu sfinansował Sławek.Jednak na początku roku 2021 odchodzi od zespołu i jego miejsce zajmuje Wojtek"Żuczek"Żuchowski.

Obecny skład tworzą:

Artur Perkowski – gitara

Grzegorz Topuszek – perkusja

Maciej Żuk – bas

Wojtek "Żuczek" Żuchowski – wokal

Muchomory G. (Gniew)

Punk Rock z Kociewia.

 

Muchomory G. (Gniew)

Punk Rock z Kociewia. Skład zespołu: Jan Novakka-bas, Wals Łoina-git., Morświn-bębny, Chudy-voc.

 

22.01.2022

godz. 20.00

Klub Muzyczny - Artystyczne

Zagłębie” CKiS

Bilety: 20 zł

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe