O krok od tragedii. Sprawna akcja malborskich strażaków

  • 20.01.2022, 17:52
  • redakcja
O krok od tragedii. Sprawna akcja malborskich strażaków KP PSP Malbork

Podziel się:

Oceń:

19 stycznia o godz. 21.01 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku, przyjął zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym na parterze.

19 stycznia (środa) o godz. 21.01 malborscy strażacy zostali wezwani do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Grudziądzkiej.

Część mieszkańców palącego się budynku ewakuowała się jeszcze przed przybyciem zastępów straży. Strażacy sprawnie ugasili pożar (cała akcja trwała niecałe 1,5 godz.) i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Dokonali przewietrzenia pomieszczeń i całość sprawdzili kamerą termowizyjną. Na szczęście nie znaleziono osób poszkodowanych. Wszystkie mieszkania skontrolowano pod kątem obecność tlenku węgla...

 

W akcji gaśniczej brały udział: 3 zastępy z JRG Malbork (8 ratowników), OSP Stogi ( 6), Wojskowa Straż Pożarna (3). Na miejsce przybył też patrol policji, służby Zakładu Gazowniczego i Zakładu Energetycznego.

 

Opr. (tomm)/KP PSP Malbork

Fot. KP PSP Malbork

_redakcja

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe