Funkcjonariusze KAS ujawnili nielegalne automaty i zabezpieczyli narkotyki

  • 06.12.2021, 17:42
  • Źródło: KPP Malbork
Funkcjonariusze KAS ujawnili nielegalne automaty i zabezpieczyli narkotyki Policja

Podziel się:

Oceń:

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które wspomaga policjantów w codziennej służbie, a mieszkańcom daje możliwość łatwego przekazywania informacji. Tym razem dzięki naniesionym zagrożeniom kryminalni w jednym z malborskich lokali ujawnili nielegalne automaty oraz zabezpieczyli blisko 100 gramów narkotyków. W policyjne działania po raz kolejny włączyli się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Kwidzyna, którzy zabezpieczyli 4 bezprawnie wykorzystywane do celów komercyjnych maszyny o wartości blisko 50 tys. złotych.

Aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa od momentu jej uruchomienia cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców powiatu malborskiego, którzy za pośrednictwem właśnie tej platformy wymiany informacji, sygnalizują pojawiające się zagrożenia. Policjanci weryfikują wszystkie otrzymane sygnały, sprawdzają i kontrolują miejsca wskazane na mapie. W związku z naniesionymi na mapie zagrożeniami, które dotyczyły nielegalnego hazardu pod koniec ubiegłego tygodnia malborscy kryminalni weszli do jednego z lokali na terenie miasta. Policjanci ujawnili nielegalne maszyny oraz blisko 100 gramów marihuany i amfetaminy. W działaniach wzięli udział funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli 4 automaty służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych  o wartości około 50 tys. złotych. Policjanci przypominają, że zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara.

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe