Rób jak uważasz, ale pamiętaj „Młodość nie zwalnia z myślenia”

  • 25.11.2021, 14:39
  • Wawrzyniec Mocny
Rób jak uważasz, ale pamiętaj „Młodość nie zwalnia z myślenia” KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi realizują kampanię „Młodość nie zwalnia z myślenia”, jest to seria materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem. Pomorscy policjanci w kolejnym swoim spocie pokazują jak kończy się niestosowanie do obostrzeń pandemicznych. Czwarta fala każdego dnia nabiera na sile. Notujemy kolejne rekordy zachorowań, a w dalszym ciągu wiele osób nie traktuje poważnie ostrzeżeń lekarzy i specjalistów.

Ostatnio odnotowywanych jest blisko 25 tys. zakażeń dziennie z czego prawie 1,4 tys. w województwie pomorskim. Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zrealizowali kolejny spot z serii młodość nie zwalnia z myślenia. Tym razem poruszają kolejną istotną kwestię – przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Pokazują to, jak skończyć się może uporczywe unikanie stosowania zasad sanitarnych.

 

We wszystkich serwisach informacyjnych lekarze, naukowcy, specjaliści mówią, o tym jak istotne są podstawowe zasady bezpieczeństwa związane z obostrzeniami covidowymi. Mimo to w ciągu dwóch ostatnich tygodni policjanci ukarali mandatami karnymi ponad 2 tys. osób za niezakrywanie ust i nosa maseczką w obiektach zamkniętych.

 

Ty też uważasz, że nie zachorowałeś i nie zachorujesz?! Pandemia nie istnieje, a szczepienia to najgorsze zło ? Skąd pewność, że Ty albo ktoś z Twoich bliskich nie zachoruje i przebieg jego choroby nie będzie poważny? Nie bądź egoistą, stosuj zasady, noś maseczkę, dezynfekuj dłonie, zachowuj dystans społeczny!

 

Rób jak uważasz, ale pamiętaj - młodość nie zwalnia z myślenia!

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe