Szczytna akcja malborskich policjantów. Zebrano kolejne 10 litrów życiodajnej krwi

  • 19.11.2021, 11:30
  • Źródło: KPP Malbork
Szczytna akcja malborskich policjantów. Zebrano kolejne 10 litrów życiodajnej… Policja

Podziel się:

Oceń:

Malborscy policjanci po raz kolejny zorganizowali zbiórkę krwi. Do ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Malborku zgłosiło się prawie 30 osób. W akcji oprócz policjantów wzięli udział również mieszkańcy miasta. Zebrano prawie 10 litrów tego bezcennego daru.

W minioną  środę, 17.11. o godzinie 9.00 na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Malborku zaparkował ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Akcja zbiórki krwi została zorganizowana z inicjatywy działającego przy malborskiej komendzie Klubu HDK, do którego należą mundurowi oraz Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Malborku. W przedsięwzięciu, oprócz policjantów, wzięli udział również funkcjonariusze innych służb oraz mieszkańcy malborskiego powiatu. Prawie 30 dawców oddało 10 litrów tego życiodajnego płynu.

Wszystkim darczyńcom należą się serdeczne podziękowania!

Źródło: KPP Malbork

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe