W Nowym Stawie rozpoczęły się zapisy do "Orlikowej Ligi Piłkarskiej"

  • 07.11.2021, 19:18
  • Źródło: UMiG Nowy Staw
W Nowym Stawie rozpoczęły się zapisy do "Orlikowej Ligi Piłkarskiej" Foto archiwum

Podziel się:

Oceń:

Referat Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie zaprasza do udziału w „Orlikowej Lidze Piłkarskiej”. Rozpoczęły się zapisy drużyn zainteresowanych uczestnictwem w rozgrywkach. Pierwszą kolejkę zaplanowano na koniec listopada.

Urząd Miejski  zaprasza do udziału w „Orikowej Lidze Piłkarskiej" wszystkich amatorów gry w piłkę nożną. Rozgrywki skierowane są do mieszkańców gminy Nowy Staw, a także powiatu malborskiego i okolic. To doskonała okazja, by w okresie jesienno-zimowym podtrzymać formę i wypełnić wolny czas sportową rywalizacją - mówi Marek Gałczyński, kierownik Referatu Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie.

Terminarz i harmonogram spotkań będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn. Aby zmagania doszły do skutku, udział musi zadeklarować co najmniej sześć zespołów.

Wstępnie planuje się, że mecze będą rozgrywane dwa razy w tygodniu - na przykład we wtorek i środę - w godzinach popołudniowych i wieczornych, aby nie kolidowały z obowiązkami szkolnymi i zawodowymi.

Pojedynki będą rozgrywane przez zespoły sześcioosobowe, czyli z pięcioma zawodnikami w polu i bramkarzem. W składzie ekipy musi się znajdować minimum siedmiu i maksymalnie dziesięciu zgłoszonych piłkarzy.

Pierwsza kolejka planowana jest na 23-24 listopada na boisku orlik przy ulicy Sportowej w Nowym Stawie.

Miłośnicy futbolu mogą zgłaszać swoje drużyny telefonicznie, kontaktując się z Pawłem Kondziellą pod numerem: 693 192 877.

Źródło: UMiG Nowy Staw

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe