XVI Konkurs Wokalny Twórczości Polskiej „WIELCY NIEOBECNI”. Wystąpią Stanisława Celińska i Tadeusz Seibert

  • 02.11.2021, 15:08
  • Źródło: MCKiE
XVI Konkurs Wokalny Twórczości Polskiej „WIELCY NIEOBECNI”. Wystąpią Stanisława…

Podziel się:

Oceń:

Konkurs umożliwia młodym talentom prezentację swoich umiejętności poetyckich, aktorskich wokalnych i muzycznych. Konkurs poświęcony jest pamięci znakomitych poetów i twórców, którzy po swojej śmierci pozostawili trwały ślad dla przyszłych pokoleń młodych patriotów, krzewiąc piękno i kulturę własnego kraju. Od uczestników, którzy zdążyli zapisać się do 29.10 mile widziane jest przygotowanie utworów naszych wybitnych twórców w nowej własnej aranżacji.

Podczas konkursu Uczestnicy biorą udział w warsztatach muzycznych z przedstawicielami jury  12-13.11.2021 r. oraz w koncercie 12.11.2021 r. gościa specjalnego Stanisławy Celińskiej.

13 listopada 2021 r. o godz. 18:00 w Przyziemiu Karwanu na terenie Muzeum Zamkowego w Malborku w koncercie galowym wystąpią laureaci - uczestnicy XVI konkursu „Wielcy Nieobecni”. Gościem koncertu będzie również juror festiwalu Tadeusz Seibert z zespołem w repertuarze „Wielkich Nieobecnych.

Patronat honorowy
Burmistrz Miasta Malborka
Starosta Powiatu Malborskiego
ORGANIZATOR
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
Współorganizator
Muzeum Zamkowe w Malborku

 

 

Źródło: MCKiE

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe