Pomóż w promocji Malborka i Żuław

  • 28.10.2021, 08:36
  • Źródło: UM Malbork / Katarzyna Fabiańska
Pomóż w promocji Malborka i Żuław

Podziel się:

Oceń:

Turystyczny folder „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” wydany przez Urząd Miasta Malborka i Starostwo Powiatowe w Malborku został zgłoszony do 29. Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Jest to impreza cykliczna, promująca książki krajoznawcze i turystyczne, przekazujące wiedzę o bogactwie i dorobku kulturowo-historycznym naszego kraju. Publikacje będą oceniane zarówno przez ekspertów - autorów przewodników oraz samych przewodników, jak również przez Internautów podczas głosowania on-line.

Autorami malborskiego przewodnika są Kasia i Maciej Marczewscy z bloga ruszajwdroge.pl. To oni osobiście zaplanowali i sprawdzili wszystkie wycieczki oraz zadbali o najmniejszy szczegół: wrysowali dokładne trasy na mapach, wymyślili zadania i ciekawostki, które można odszukać w terenie i zmieścili w tym 32-kartkowym folderze ponad 140 zdjęć.

Folder cieszy się dużym zainteresowaniem, jest idealnym przewodnikiem dla osób planujących indywidualne wycieczki po mieście i okolicy. Autorzy zaplanowali aż 7 dni w Malborku i powiecie malborskim. To idealny planer podróży z opisami wycieczek, mapami, regionalnymi ciekawostkami, zadaniami do wykonania i propozycjami miejsc na najlepsze pamiątkowe zdjęcia.

Zachęcamy do głosowania na "Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy". W tym celu należy podać swój adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu tego linku głos zostanie zatwierdzony. Głosować można do 15 listopada 2021 r. raz na dobę z jednego adresu e-mail. Głosujemy TUTAJ!

Źródło: UM Malbork / Katarzyna Fabiańska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe