Urząd Gminy w Starym Polu zamknięty z powodu koronawirusa

  • 22.10.2021, 09:37
  • Źródło: UG Stare Pole
Urząd Gminy w Starym Polu zamknięty z powodu koronawirusa

Podziel się:

Oceń:

W związku z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 u pracownika Urzędu Gminy,do odwołania wstrzymuje się bezpośrednią obsługę klienta w Urzędzie. Drzwi Urzędu pozostaną zamknięte.

Wszelkie sprawy należy załatwiać telefonicznie pod numerem telefonu 55 271 35 32, za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected], skrzynki ePUAP lub pocztą tradycyjną.

Kontakt osobisty z urzędnikiem w sprawach wymagających osobistego stawiennictwa w Urzędzie będzie możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.

Przy drzwiach wejściowych do Urzędu zostanie umieszczona skrzynka umożliwiająca mieszkańcom składanie korespondencji w formie papierowej. Dostępna ona będzie od godziny 8:00 do godziny 15:00 (w piątek do godz. 13:30).

Źródło: UG Stare Pole

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe