Konkurs dla najlepszych firm województwa pomorskiego. Niedługo wielka gala Gryfa Gospodarczego!

  • 13.10.2021, 13:04
  • Wawrzyniec Mocny
Konkurs dla najlepszych firm województwa pomorskiego. Niedługo wielka… Urząd Marszałkowski w Gdańsku

Podziel się:

Oceń:

26 października (wtorek) br. odbędzie się wielka gala i rozstrzygnięcie konkursu Gryf Gospodarczy. W tym roku o laur rywalizuje kilkadziesiąt firm w ośmiu kategoriach. Zarejestruj się i oglądaj transmisję on-line!

Organizatorem konkursu jest samorząd województwa pomorskiego oraz Pomorska Rada Przedsiębiorczości.

 

Wyjątkowa gala

Każdego roku ogłoszenie wyników konkursu odbywa się podczas uroczystej gali.

 

– W 2021 r. odbędzie się ona 26 października w Operze Bałtyckiej – mówi Ludwik Szakiel, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego UMWP. – Oprócz wręczenia tradycyjnych statuetek zaprosimy gości na debaty. W dyskusji zajmiemy się kwestiami związanymi z cyfryzacją przedsiębiorstw – zapowiada Szakiel.

 

Dzięki transmisji on-line internauci będą mogli za żywo zadawać prelegentom pytania. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na portalu Evenea. Początek debaty o godzinie 16.00, a gala rozpocznie się o 18.00

 

Gryfy 2021

Nagrody przyznawane są w ośmiu kategoriach.

 

– W tym roku zdecydowaliśmy o przyznaniu Gryfa w nowej kategorii, czyli Lider Zielonej Transformacji. Wyróżnimy w niej firmę, która wprowadza rozwiązania minimalizujące negatywny wpływ przedsiębiorstwa na środowisko – wyjaśnia przedstawiciel UMWP.

 

Pozostałe kategorie to: Lider Innowacji, Lider Eksportu, Lider Inwestycji, Lider Odpowiedzialności Społecznej, Pomorski Start-Up, Lider Kształcenia Zawodowego, Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom. Z kolei patroni medialni konkursu przyznają specjalnego Gryfa Medialnego.

 

Czym jest Gryf Gospodarczy?

Konkurs Gryf Gospodarczy ma już wieloletnią tradycję. To jednocześnie jedno z najbardziej prestiżowych, regionalnych wyróżnień.

 

– W ciągu 20 lat nagrodziliśmy kilkaset najlepszych pomorskich przedsiębiorstw. Takich, które dzięki swojej działalności i osiągnięciom wpłynęły na rozwój gospodarczy regionu – podkreśla Ludwik Szakiel.

 

Co ważne, nagradzane Gryfem firmy wielokrotnie były wyróżniane innymi nagrodami gospodarczymi, np. Polskiej Rady Biznesu czy Prezydenta RP.

 

Tekst i fot. Urząd Marszałkowski w Gdańsku

 

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe